NAUJIENOS
ĮVYKO TŪKSTANTMEČIO MOKYKLŲ PAŽANGOS PLANO PRISTATYMAS ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE
2024 m. vasario 7 d. Šiaulių rajono savivaldybėje rajono švietimo bendruomenei, Savivaldybės vadovams pristatytas Tūkstantmečio mokyklų (TŪM) pažangos planas, kuriame dalyvavo TŪM koordinatoriai, Šiaulių rajono Švietimo ir sporto skyriaus vadovai ir specialistai, rajono švietimo įstaigų vadovai ir atstovai.
Svečius pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Kirkutis bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė.
Pristatyme Šiaulių rajono savivaldybėje dalyvavo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ Bendrųjų savivaldybių pažangos planų ir rodiklių klausimų ekspertė Loreta Kačiušytė Skramtai, STEAM ugdymo ekspertė Jurga Ilčiukė bei komunikacijos ekspertė Eglė Kirliauskaitė.
Pasidžiaugta, kad Šiaulių rajono savivaldybės parengtas TŪM pažangos planas yra labai gerai įvertintas. Jame dalyvauja penkios Šiaulių rajono ugdymo įstaigos – Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija, Stasio Anglickio progimnazija, Pavenčių mokykla–daugiafunkcis centras, Gruzdžių gimnazija bei Dubysos aukštupio mokykla.
Renginyje kalbėjo šių mokyklų atstovai bei kuratoriai – Savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus specialistai – Rimas Marcinkus, Rasa Paulauskienė, Viktorija Lipskienė, Margarita Pavilionienė bei skyriaus vedėjos pavaduotojas Raimondas Galkus. Renginį apibendrino Tarybos narys Algis Mačiulis.
Šiaulių rajono savivaldybės TŪM pažangos planas čia
Informacija apie TŪM čia
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Zigmo Ripinskio nuotraukos
Informacija atnaujinta 2024-02-08 13:54


Komentarai
{{msg}}