Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

JUBILIEJINIAME RENGINYJE „METŲ ŪKIS“ APDOVANOTI ŠIAULIŲ RAJONO ŪKININKAI

2024-02-05 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Lietuvos ūkininkų sąjunga 2024 m. vasario 2 d šalies ūkininkus pakvietė į tradicinio respublikinio konkurso „Metų ūkis“ renginį. Šiemet vyko jubiliejinis, jau 30-asis, šalies ūkininkų konkursas, kurio finalinis renginys pakvietė į Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centrą.

Konkurse dalyvavo ūkininkai iš 34 savivaldybių. Šventiniame renginyje iš viso buvo apdovanota 101 ūkininkų šeima.

Jubiliejiniame renginyje „Metų ūkis“ apdovanoti geriausiai įvertinti 2023 metų Šiaulių rajono ūkininkai – Mindaugas ir Benas Liutvinskai, Raigardas Serva, Edita ir Rolandas Linkai.

Šiaulių rajonui atstovavo vicemeras Eimantas Kirkutis, Šiaulių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkė Audronė Asauskaitė-Kerienė, Žemės ūkio skyriaus vedėjas Mindaugas Gedvila bei ūkininkė Emilija Rimeikienė.

Lietuvos ūkininkų sąjungos teigimu, „Metų ūkio“ apdovanojimai – tai vienintelis žemės ūkio srities renginys, turintis tokią ilgą organizavimo istoriją ir išlaikantis esminį principą – pastebėti tuos ūkininkus, kurie pastaraisiais metais padarė didžiausią ūkio vystymosi pažangą.

„Metų ūkis 2023“ renginio dalyvius pasveikino LŪS pirmininkas Raimundas Juknevičius, Europos Parlamento narys Bronis Ropė, Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Vidmantas Kanopa, Seimo narys Valius Ąžuolas ir kiti.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Dalyvių nuotraukos

Informacija atnaujinta 2024-02-06 08:15

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon