NAUJIENOS
PER TRISDEŠIMT DUBYSOS AUKŠTUPIO MOKYKLOS SVEČIŲ DOMĖJOSI ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GYVENIMU
Kovo 4-8 dienomis Šiaulių rajono savivaldybės Dubysos Aukštupio mokykloje lankėsi trisdešimties svečių iš Ispanijos, Šiaurės Makedonijos, Italijos ir Rumunijos, atvykusių su Erasmus+ projektu “Be Smart, Be Green” 220-1-RO01-KA220-SCH-000087594.
Kovo 7 dieną Dubysos aukštupio mokyklos delegacija drauge su svečiais lankėsi Šiaulių rajono savivaldybės administracijoje. Susitikime dalyvavę Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Kirkutis ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojas Raimondas Galkus papasakojo apie Savivaldybės veiklą, Šiaulių rajoną, bei papasakojo, kaip Savivaldybė skatina tvarų gyvenimą, gyventojų sveikatingumą, gamtos apsaugą.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Zigmo Ripinskio nuotraukos
Informacija atnaujinta 2024-03-09 16:01


Komentarai
{{msg}}