Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

RAJONO MEDIKAI PAGERBTI MEDICINOS DARBUOTOJŲ ŠVENTĖJE

2024-05-02 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Balandžio 26 dieną Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre Kuršėnuose surengta jauki ir šilta Medicinos darbuotojų dienos šventė, kurioje pagerbti gausiai susirinkę rajono medicinos įstaigų darbuotojai, padėkota už jų darbą, profesionalumą ir tarnystę rajono žmonėms.

Į šventę besirenkančius Šiaulių rajono savivaldybės medicinos darbuotojus pasitiko Kuršėnų meno mokyklos mokytojas Eimantas Aušbikavičius.

Medicinos darbuotojus su profesine švente pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės vadovai – meras Česlovas Greičius, vicemeras Eimantas Kirkutis bei Savivaldybės gydytoja, šios šventės organizatorė Inga Rimgailienė.

Šiaulių rajono savivaldybės vadovai Medicinos darbuotojų dienos proga padėkos raštais už ilgametį, profesionalų, atsakingą darbą rajono sveikatos priežiūros įstaigose apdovanojo: Rimą KATKIENĘ, vaikų ligų gydytoją, rajono žmonių sveikatos priežiūrai paskyrusią  44 savo profesionės veiklos  metus; Janiną ZAVADCKIENĘ, šeimos gydytoją – už profesionės veiklos  metus 36 metus; Zigridą DANIKAUSKIENĘ, bendrosios praktikos slaugytoją, – už 52 metus; Bronę PIPIRIENĘ, bendrosios praktikos slaugytoją, – už 40 metų; Danutę SABALIAUSKIENĘ, bendrosios praktikos slaugytoją, išdirbusią palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje 45 metus; Vidą MUMGAUDIENĘ, bendrosios praktikos slaugytoją, dirbančią palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje 37 metus; Bernadetą BRATKAUSKIENĘ, bendrosios praktikos slaugytoją, dirbančią priėmimo-skubios pagalbos skyriuje 37 metus; Nijolę POŠKIENĘ, bendrosios praktikos slaugytoją, dirbančią socialinės globos padalinyje 21 metus; Robertą ŠAULĮ, vidaus ligų gydytoją, dirbantį palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje 51 metus.

Už ilgametį, profesionalų, atsakingą darbą rajono sveikatos priežiūros įstaigose rajono vadovai apdovanojo Genovaitę ŠAMONSKIENĘ, bendrosios praktikos slaugytoją; Andželą ŽIDONIENĘ, bendrosios praktikos slaugytoją;

Vijoletą ANDRIUŠKIENĘ, bendrosios praktikos slaugytoją; Deividę BUTKEVIČIENĘ, šeimos gydytoją; Ferdinandą BALSĮ, paliatyviosios pagalbos gydytoją, vaikų ligų gydytoją; Ligitą KRIŠTOPAITIENĘ, bendrosios praktikos slaugytoją; Danutę ANDRULIENĘ, gydytoją kardiologę, sulaukiančią daug pacientų padėkų; Loretą GEDAMINSKIENĘ, šeimos gydytoją; Arvydą KUPSTĮ, ūkio dalies vedėją, už svarų indėlį organizuojant įstaigos modernizavimo darbus.

Seimo narė Rima Baškienė pasveikino rajono medikus ir padėką įteikė Šiaulių rajono sveikatos centro vadovei Zitai JABLONSKIENEI.

Medicinos darbuotojų šventėje jausmingą solinį koncertą surengė iš Šiaulių kilusi atlikėja Rūta Ščiogolevaitė ir pianistas Paulius Zdanavičius.

Stilingą, netikėtais akcentais papuoštą šventės interjerą sukūrė Nerilė Bernotienė.

Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis

Nuotraukos autoriaus ir Robertos Griciūtės

Informacija atnaujinta 2024-05-02 11:39

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon