Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

RUGSĖJO 23-ĄJĄ MINĖJOME LIETUVOS ŽYDŲ GENOCIDO ATMINIMO DIENĄ

2024-09-26 Komentarai (1) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Rugsėjo 23 d. Šiaulių rajone Lietuvos žydų genocido dienos minėjimai vyko Kužių seniūnijos Luponių miške, Kairių seniūnijos Ilgosios lovos miške, Kuršėnų kaimiškojoje seniūnijoje prie Padarbos miške esančio paminklo, kitose atmintinose vietose.

Padarbos miškelyje holokausto aukų kapavietėje prie paminklo susirinko Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos, Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro ir Daugėlių progimnazijos mokiniai, kad pagerbtų čia nekaltai nukankintų žmonių atminimą.

Jausmingus žodžius tarė Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Kirkutis, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro režisierius Zenonas Gestautas. Ant paminklo tradiciškai buvo dedami mokinių atsinešti akmenėliai, kaip stiprybės ženklas.

Skambėjo lyrinė Kęstučio Rupšio ir Eimanto Aušbikavičiaus atliekama muzika.

Gimnazistus atlydėjęs istorijos mokytojas ir Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys Rolandas Tamošaitis, pasidžiaugė, kad L. Ivinskio gimnazijos mokiniai savanoriškai padarė talką ir aplink istorinę vietą surinko šiukšles, nuvirtusias medžių šakas.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Nuotraukos Zigmo Ripinskio

Informacija atnaujinta 2024-09-26 10:42

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon