NAUJIENOS
SAVIVALDYBĖJE – KASMETINIAI STT MOKYMAI ,,ANTIKORUPCINĖS APLINKOS KŪRIMAS SAVIVALDYBEI PAVALDŽIOSE ĮSTAIGOSE"
2024 m. gegužės 21 d. Šiaulių rajono savivaldybei pavaldžių įstaigų atstovai dalyvavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos organizuotuose nuotoliniuose mokymuose ,,Antikorupcinės aplinkos kūrimas savivaldybei pavaldžiose įstaigose“.
Mokymus vedė Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio švietimo Šiaulių regione vyriausioji specialistė Rita Šikšnienė, kuri kalbėjo apie korupcijos sampratą ir jos grėsmę bei antikorupcinės aplinkos kūrimą savivaldybei pavaldžiose įstaigose.
Mokymuose dalyvavo 35 savivaldybei pavaldžių įstaigų atstovai.
Tai baziniai mokymai, kurių tikslas suteikti kuo daugiau praktinių žinių įstaigų vadovams ir asmenims, atsakingiems už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą įstaigose, siekiantiems užtikrinti kryptingą antikorupcinę veiklą.
Specialiųjų tyrimų tarnybos atstovė priminė apie Specialiųjų tyrimų tarnybos sukurtą elektroninę mokymo(si) erdvę, skirtą visuomenei, ypač viešojo ir privataus sektorių atstovams, savarankiškai įgyti ar plėsti žinias, didinti antikorupcinį sąmoningumą. Antikorupcinio švietimo mokymų medžiagą Savivaldybei pavaldžių įstaigų darbuotojams ir visiems besidomintiems antikorupcinės aplinkos kūrimo tema rasite paspaudę nuorodą – https://emokymai.stt.lt/.
Daugiau apie korupcijos prevenciją Šiaulių rajono savivaldybėje – https://siauliuraj.lt/lankytojams/korupcijos-prevencija/109
Informacija atnaujinta 2024-05-30 15:32


Komentarai
{{msg}}