NAUJIENOS
ŠIAULIŲ RAJONE ŠILDYMO SEZONO PABAIGA – JAU ŠĮ KETVIRTADIENĮ, BALANDŽIO 30 D.
Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius pasirašė potvarkį, kuriuo skelbia, kad 2025 – 2026 metų šildymo sezono pabaiga Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje – 2026 m. balandžio 30 d.
Potvarkyje primenama, kad vartotojai – švietimo, sveikatos priežiūros, gydymo bei socialinės globos paslaugas teikiančių įstaigų pastatuose, įstaigų vadovai, įskaitant ir daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojus, turi teisę teisės aktuose nustatyta tvarka patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pabaigos, nepažeisdami teisės aktuose nustatytų higienos normų ir raštu suderinę su šilumos tiekėju.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Informacija atnaujinta 2026-04-28 09:33


Komentarai
{{msg}}