Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

ŠIAULIŲ RAJONE ŠILDYMO SEZONO PABAIGA – JAU ŠĮ KETVIRTADIENĮ, BALANDŽIO 30 D.

2026-04-28 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius pasirašė potvarkį, kuriuo skelbia, kad  2025 – 2026 metų šildymo sezono pabaiga Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje – 2026 m. balandžio 30 d.

Potvarkyje primenama, kad vartotojai – švietimo, sveikatos priežiūros, gydymo bei socialinės globos paslaugas teikiančių įstaigų pastatuose, įstaigų vadovai, įskaitant ir daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojus, turi teisę teisės aktuose nustatyta tvarka patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pabaigos, nepažeisdami teisės aktuose nustatytų higienos normų ir raštu suderinę su šilumos tiekėju. 

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Informacija atnaujinta 2026-04-28 09:33

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon