SKELBIMAI
BENDRADARBIAVIMAS, KOLEGIALUS DARBAS, PARTNERYSTĖ SIEKIANT UŽSIBRĖŽTŲ TIKSLŲ LEIDO 2022 M. PASIEKTI PUIKIŲ REZULTATŲ
2020 m. rugsėjo 12 d. tarp Raseinių, Kelmės, Šiaulių rajonų ir Šiaulių miesto savivaldybių buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.
Sutartį pasirašę merai Andrius Bautronis, Antanas Bezaras, Artūras Visockas ir Kelmės savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis savivaldybės mero pareigas, Egidijus Ūksas, parašais patvirtino, kad bus siekiama skleisti religinio turizmo ir piligrimystės šalyje idėjas, skatinti lankyti religinius bei kultūrinius objektus, kurti piligrimystės įvaizdį, taip pat įsipareigota skirti minėtiems tikslams įgyvendinti biudžetų lėšas.
Siekiant įgyvendinti tikslus, buvo suburta visų keturių savivaldybių turizmo informacijos centrų bei savivaldybių administracijų specialistų komanda. Darbo grupė jau antrus metus dirbo anksčiau minėtos sutarties įgyvendinimo klausimu. 2022 m. pradžioje parengtas priemonių planas 2022 metams, kuriame numatytos bendros visų savivaldybių veiklos, pateiktas kiekvienos iš keturių savivaldybių Religinio turizmo skatinimo planas bei numatytos už kiekvieną veiklą atsakingos institucijos.
Bendradarbiavimas, kolegialus darbas, partnerystė siekiant užsibrėžtų tikslų leido 2022 m. pasiekti puikių rezultatų.
Su 2022 m. įgyvendintomis veiklomis galite susipažinti čia
Informacija atnaujinta 2023-04-11 15:57

