Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Skelbimai

KVIETIMAS DĖL ATSTOVO DELEGAVIMO Į ŠIAULIŲ RAJONO KAIMO IR KURŠĖNŲ MIESTO GYVENTOJŲ BENDRUOMENIŲ  PRAŠYMŲ IR PARAIŠKŲ VERTINIMO KOMISIJĄ

2021-05-04 Dalintis

Kviečiame Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje registruotas ir veiklą vykdančias Šiaulių rajono kaimo ir Kuršėnų miesto gyventojų bendruomenes (toliau – Bendruomenės) deleguoti po vieną atstovą dvejų metų kadencijai į Šiaulių rajono kaimo ir Kuršėnų miesto gyventojų bendruomenių prašymų ir paraiškų vertinimo komisiją (toliau – Komisija), kuri bus sudaryta iš 5 narių: dviejų Bendruomenių atstovų ir trijų Savivaldybės administracijos darbuotojų.

  • Siūlymą teikti raštu Šiaulių rajono savivaldybės administracijai raštu/el. paštu prim@siauliuraj.lt
  • Siūlyme nurodyti kandidato vardą, pavardę, kontaktinę informaciją (taip patvirtinant siūlomo kandidato sutikimą dalyvauti atrankoje į Komisiją)
  • Siūlymą prašome teikti iki 2021 m. gegužės  14 d.

Šiaulių rajono savivaldybės administracija dėl 2 (dviejų) Bendruomenių atstovų, kuriuos paprasta balsų dauguma atviro balsavimo būdu atrinks Bendruomenių dalyviai, organizuos susirinkimą (jei kandidatų š Komisiją sąraše bus 3 ir daugiau kandidatų). Atrinktais į Komisiją bus laikomi tie kandidatai, kurie surinks daugiausia Bendruomenių balsavimo teisę turinčių dalyvių balsų. Vienas Bendruomenės dalyvis susirinkime turės 1 balso teisę.

 

Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus informacija

Informacija atnaujinta 2021-05-04 08:57