2019 m. rugpjūčio 18 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
RUGPJŪČIO 23-ĄJĄ SUSIKIBKIME Į BALTIJOS KELIĄ!

Šiaulių rajono savivaldybė kviečia visus dalyvauti Baltijos kelio renginiuose rajono seniūnijose, Kuršėnuose, istorinėje Šiaulių rajonui Baltijos kelio atkarpoje ties Paįstriu, Gyvojoje grandinėje Vilniuje. Visi esate laukiami, nes esate labai svarbūs savo valstybei, savo tautai ir vienas kitam. Lygiai 18 valandą, kur bebūtumėte, kaip ir prieš 30 metų, susikibkime visi rankomis į šiandienos Baltijos kelią. Šią dieną būkime ne žiūrovais, o dalyviais. Su džiaugsmu, dainomis prisiminkime akimirkas, kai prieš 30 metų pabudome, kaip valstybė, kaip tauta, kaip drauge su Latvija ir Estija nustebinome Europą ir pasaulį. Turime šansą tai pakartoti!

 

Ateik, atvažiuok ir susikibkime!


O iki šios istorinės dienos mums visiems dar reikia šį tą nuveikti:

* Užsiregistruok
https://docs.google.com/forms/d/1tejA_d_x5lAIMkWY6Cl_3lIbVt8lu0EDnNL1lqGEqGU/edit

* Sek informaciją www.siauliuraj.lt, Šiaulių rajono savivaldybės Facebook paskyroje

* Dalyvauk: Vilnius, Paįstrys, Kuršėnai, Šakyna, Raudėnai, Bubiai, Meškuičiai, Kairiai, Ginkūnai, Kužiai, Gruzdžiai, tavo kaimas, tavo kiemas

 

Dėl renginių ir informacijos

Rugpjūčio 23-ąją vyks daugybė renginių Šiaulių rajone ir visoje Lietuvoje, renginių programas pateiksime šiek tiek vėliau, nes jos yra derinamos per visą Lietuvą. Taip pat šiek tiek vėliau visus informuosime apie atributiką, kuria pasirūpins Šiaulių rajono savivaldybė, apie aprangą, vaišes ir bendrą kelionę.

Informaciją apie rugpjūčio 23-osios Baltijos kelio įvykius ir renginius atnaujinsime nuolatos. Naujienos ir visa svarbiausia informacija jus pasieks Šiaulių rajono savivaldybės tinklapyje www.siauliuraj.lt, taip pat socialinio tinklo Facebook Šiaulių rajono savivaldybės paskyroje.

Dėl registracijos

Dėl kelionių į Paįstrį ir Vilnių išankstinė registracija – būtina, nes reikia žinoti, į kiek autobusų su vėliavomis, atributika, vaišėmis ir dainomis mes visi sutilpsime. Kas važiuos savivaldybės užsakytais autobusais, o kas savo automobiliais. Registracijos anketa viena, joje reikia pažymėti vieną iš punktų, į kurį vyksite ir būdą, kaip vyksite – savivaldybės autobusu, savo automobiliu, ar nevyksite, bet susikibsite rankomis savo mieste, seniūnijoje.

Užsiregistruokite, perduokite žinią, tiems, kurių kol kas ji nepasiekė, kad visi norintys galėtų dalyvauti šiame istoriniame įvykyje ir nė vieno neliktų nuošalyje. Vilniuje į Gyvąją grandinę Šiaulių rajono atkarpoje kviečiame ir laukiame iš Šiaulių rajono kilusių žmonių, jaunimo.

DĖL VYKIMO Į PAĮSTRĮ

Minėdami Baltijos kelio 30-metį, kviečiame vykti į Paįstrį, kur bus lankomi Baltijos keliui skirti atminimo ženklai ir Piniava, kur 18.00 val. vyks renginys, skirtas šiai sukakčiai paminėti.

Išvykimo laikas – rugpjūčio 23 d. 15.00 val. iš L. Ivinskio aikštės, Kuršėnuose.

Būtina išankstinė registracija el. paštu vitolda.dovidauskiene@siauliuraj.lt; bitienerolanda@gmail.com arba telefonu +370 41 52 36 95, mob. +370 614 60 549.

Arba jau minėtoje anketoje!

Registracija vykdoma iki rugpjūčio 19 d.

Užsiregistravusiems prie autobusų, vykstančių į Paįstrį, būtina atvykti likus 15 min. iki išvykimo laiko, t. y. 14.45 val.

DĖL VYKIMO Į VILNIŲ

Lietuvių etninės kultūros draugija organizuoja ir kviečia dalyvauti Gyvosios Grandinės akcijoje „Baltijos kelias 30“ Vilniuje, prie Gedimino pilies bokšto rugpjūčio 23 d. 18 val. Planuojama, kad susikibus apie 10000 žmonių, gyvoji Grandinė nusidrieks nuo Gedimino pilies bokšto iki Ukmergės plento pradžios.

Šiaulių rajono savivaldybė organizuoja nemokamą išvykimą į Vilnių norintiems dalyvauti Gyvojoje Grandinėje dviem autobusais.

Išvykimo laikas – rugpjūčio 23 d. 13.00 val. iš L. Ivinskio aikštės, Kuršėnuose.

Būtina išankstinė registracija el. paštu vitolda.dovidauskiene@siauliuraj.lt; bitienerolanda@gmail.com arba telefonu +370 41 52 36 95, mob. +370 614 60 549.

Arba jau anksčiau nurodytoje anketoje!

Registracija vykdoma iki rugpjūčio 19 d.

Užsiregistravusiems prie autobusų, vykstančių į Vilnių, būtina atvykti likus 15 min. iki išvykimo laiko, t. y. 12.45 val.

Registruokis, nelik nuošalėje. Pajusi, ką jaučia tūkstančiai Lietuvos žmonių, susikibusių į gyvąją žmonių grandinę? Pajutę šią ypatingą jėgą ir būseną pieš 30 metų, to negali pamiršti visą gyvenimą, nes ir prieš 30 metų, ir dabar, visi liudysime, kad esame tauta, kad esame valstybė, kad esame kartu.

Istorinėse Algimanto Puodžiūno nuotraukose - Šiaulių rajono žmonės 1989 08 23 Paįstryje. Atpažįstate?

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos,

Kultūros skyriaus informacija

Titulinėje nuotraukoje - paauksuotas, trispalvės spalvomis puoštas medalis, skirtas Baltijos keliui. Medalio kūrėjai – Lietuvos skulptoriai Algirdas Bosas ir Petras Repšys.

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal