Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

SKAUTAI KVIEČIA Į ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS FINANSUOJAMĄ SKAUTŲ VASAROS POILSIO STOVYKLĄ

2026-06-17 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Gera žinia Šiaulių rajone (ir ne tik jame) gyvenantiems skautams:  Šiaulių r. savivaldybė skyrė finansavimą skautų vasaros poilsio stovyklai.

Šiemet Šiaulių skautų tunto stovykla „Paežeriai-26“ Šiaulių r. vaikams vyks 2026 m. rugpjūčio 10-15 d. netoli Kuršėnų Paežeriuose, šalia Nelindos ežero. Stovyklautojai galės džiaugtis šalia esančio ežero teikiamais malonumais, stiprinti sveikatą, grūdintis, o taip pat susipažinti su vietovės įžymybėmis. Visos dienos žygio metu į Dirvonėnus stovyklos dalyvuiai aplankys  Juozapavos bažnyčią, Paežerių ąžuolą, Dirvonėnų penkiakamienę liepą, Šatrijėlės pilkapį.

Kitą dieną keliaus į Kuršėnus, kur turės ekskursiją su Kuršėnų vyniotinio degustacija, susipažins su puodininkystės istorija. Stovyklos metu planuojama aplankyti ir Žemaitijos sostinę Telšius, bei sudalyvauti Kuršėnų bibliotekos organizuojamose  sportinėse veiklose „Atverk duris vasarai“.

Kviečiame prisijungti Lietuvoje atostogaujančius užsienio lietuvių vaikus, ypač, jei jie domisi skautų veikla.

Vietų skaičius ribotas.

Susidomėjusius prašom kreiptis į projekto koordinatorę s. Irmą, t.+37061144298

Projektas iš dalies finansuojamas Šiaulių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis (Sutartis 2026-06-15 Nr. SRZ-438(3.54 Mr) .

Projekto koordinatorė Irma Gorytė

Informacija atnaujinta 2026-06-17 16:17

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon