Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

DRĄSUČIAI ĮSIRENGĖ PUIKIĄ KREPŠINIO AIKŠTELĘ

2020-05-20 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Drąsučių bendruomenė baigia įgyvendinti projektą „Krepšinio aikštelės įrengimas Drąsučių kaime“. Prie mokyklos esančiame sporto aikštyne įrengta krepšinio aikštelė su sintetine danga, pastatyti du krepšinio stovai su lentomis ir lankais, tinklu aptverta aikštės dalis, kuri ribojasi su privačia valda, šalia aikštės pastatyti du suoliukai, aikštelės pakraščiai apsodinti žole.

Asociacijos „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“ pirmininkas Povilas Zaveckas informavo, kad šiam projektui pagal Asociacijos „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“ teritorijos 2015 - 2023 m. vietos plėtros strategiją buvo skirta per 35 tūkst. eurų. Projekto partneris – Šiaulių rajono savivaldybė skyrė  8856,28 eurų.

„Drąsučių bendruomenei sunkiai sekėsi su šiuo projektu, nes tokie statybos projektai yra sudėtingi, reikalauja labai daug žinių, bet rezultatas yra,“ - projekto vykdymą apibendrino Povilas Zaveckas ir pridūrė, jog šis projektas sudarys sąlygas jaunimo ir vaikų užimtumo gerinimui, prisidės prie išvykimo iš kaimo mažinimo.

Drąsučių bendruomenės pirmininkė Skaidrė Atstopienė teigė, kad įrengti krepšinio aikštelę buvo visos bendruomenės nutarimas ir tikrai nebuvo nei vieno prieštaraujančio.

„Strategiškai ta vieta prie mokyklos labai gera, mokyklai, mokiniams taip pat reikalinga, juo labiau, kad glaudžiai bendradarbiaujame su mokykla ir jie leidžia čia žaisti ir vaikams ir suaugusiems,“ - atviravo Skaidrė Atstopienė .

Mokyklos direktorė Auksė Rasilavičienė džiaugėsi, kad vaikai galės sportuoti šiuolaikinėje krepšinio aikštelėje, nes karantinas nepristabdė noro sportuoti.

„Kompiuteriai atsibodo, o atšilus orui vaikai veržte veržiasi į aikštynus - teko vaikus paskirstyti poromis ir dėvint veido kaukes leisti žaisti į atskirus krepšius,“ - kalbėjo mokyklos direktorė Auksė Rasilavičienė.

Belieka tikėtis, kad ir Drąsučių bendruomenė ir mokykla naująją krepšinio aikštelę prižiūrės ir saugos.

Zigmas Ripinskis

Autoriaus nuotraukos

Gautas sutikimas viešinti

Informacija atnaujinta 2020-05-27 14:01

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}