NAUJIENOS
DRAUGYSTĖS TILTAS ŠAKYNA – VIEVIS
Spalio 22 dieną Šakynos bendruomenės atstovai kartu su seniūnu M. Gedvila, bendruomenės pirmininke S. Kreimeriene vykome į Vievį, mažąją Lietuvos kultūros sostinę. Čia mus pasitiko Vievio kultūros centro direktorė Audronė, kuri papasakojo miestelio atsiradimo istoriją, didikų Oginskių dinastijos įtaką Vievio kultūrai. Dalyvavome skulptūros, skirtos Oginskiams, atidengimo ceremonijoje. Rudens spalvų fone, prie gražaus Vievio ežero susipažinome su Vievio seniūnu ir vietos bendruomenės pirmininke.
Vievio kultūros centre Šakyna – mažoji Lietuvos kultūros sostinė dovanojo koncertą. Stilizuota kapela ʺGeri vilkaiʺ, vadovaujama Rimanto Mickevičiaus linksmino smagiomis dainomis ir trankia muzika. Šakynos bendruomenės moterų šokių kolektyvas ʺŠakynėlėʺ (vadovė Alma Arvasevičienė) sveikino šokiais ʺKepurinėʺ, ʺLeliumietėʺ, ʺHakerių polkaʺ. Gabrielės Kreimerytės vadovaujamas jaunimo šokių kolektyvas ʺŠiaurės vakaraiʺ džiugino žiūrovus jau visų renginių tradiciniu pasirodymu, šokiu pagal Šakynos himną, kartu su solistu Rimantu Mickevičiu. Skambant melodijai ʺAleliujaʺ, sukosi poros, pasipuošusios baltai, džiaugėsi žiūrovų akys ir širdys, netilo plojimai.
Lapkričio mėnesį laukiame svečių iš Vievio atvykstant į Šakyną. Atstumas, skiriantis dvi mažasias kultūros sostines yra didelis, tačiau noras draugauti yra dar didesnis.
Šakynos seniūnaitijos seniūnaitė
Aušra Pranckuvienė
Nuotraukų autorė Liudmila Felčinskaja
Informacija atnaujinta 2022-10-25 15:34


Komentarai
{{msg}}