Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

JONINĖS (RASOS ŠVENTĖ) SAUGINIŲ EŽERO PAKRANTĖJE

2022-06-28 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Trumpiausia vasaros naktis yra kupina šėlsmo ir linksmybių, tai puiki proga susitikti su draugais, kaimynais.

Asociacija „Sauginių bendruomenė“ 2022 m. birželio 25 d. įgyvendino projektą ,,Vertybės – iš kartos į kartą“ pagal Šiaulių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir kitų juridinių bei fizinių asmenų finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų.

 Projekto tikslas – užtikrinti Sauginių kaimo vietovei svarbių tradicinių renginių tęstinumą, siekiant populiarinti Sauginių krašto senąsias Joninių tradicijas, ugdyti vietos gyventojų pilietiškumą, tautiškumą, skatinti nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimą ir siekti vietos gyventojų bendrystės.

Šventėje dalyvavo apie 150 dalyvių iš Aukštelkės, Pakumulšių, Gilaičių, Kužių, Šiaulių, Pakapės, Kuršėnų, Kelmės ir Sauginių.

Pasidžiaugti švente ir visus pasveikinti atvyko LR Seimo narės Rimos Baškienės padėjėja Birutė Banienė. Mažiausieji šventės dalyviai turėjo galimybę ne tik linskmintis ant batuto, bet ir sudalyvauti nuotaikingoje animatorių programoje. Šventės metu vyko sportinės varžybos, komandinės rungtys.Varžybų nugalėtojai apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Siekiant išsaugoti senąsias Joninių tradicijas buvo pinami ąžuolų vainikai, jais pasipuošė šventės Jonai, Janinos ir Rasos.

Trankius šokius dovanojo ŠRSKC Gilaičių filialo Kužių salės šokių grupė ,,Saulė“ ir ,,DAISY“ (vad. I. Dunauskienė), skambias dainas dainavo moterų vokalinis ansamblis ,,Mėtos“ (vad. K. Lučinskaitė), puikią šventinę nuotaiką dovanojo ŠRSKC Gilaičių filialo Sauginių liaudiškos muzikos kapela (vad. R. Krikštanavičienė ir K. Lučinskaitė) ir Pakapės stilizuota kapela ,,Trys plius trys“ (vad. J. Muliarčikas). Gilvyčių medžiotojų būrelio nariai išvirė ir vaišino šventės dalyvius skaniu plovu.

Šventę vainikavo nestokojantis humoro jausmo, nuostabus balso savininkas  Romualdas Juzukonis.

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie nuostabios šventės organizavimo ir įgyvendinimo.

Gilaičių filialo informacija

Regina Krikštanavičienė

Informacija atnaujinta 2022-06-28 16:46

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}