Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

NEMOKAMAI VIETINIO SUSISIEKIMO MARŠRUTAIS VAŽIUOS 75-ERIŲ IR DAUGIAU SULAUKĘ RAJONO GYVENTOJAI

2022-07-12 Komentarai (2) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šiaulių rajono savivaldybės taryba liepos 5-osios posėdyje patvirtino sprendimą vežti Šiaulių rajono gyventojus, kuriems yra sukakę 75 ir daugiau metų, Šiaulių rajono reguliaraus vietinio susisiekimo (miesto ir priemiesčio) maršrutais nemokamai. Šis sprendimas įsigalioja nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. Asmenų, kuriems jau yra sukakę 75-eri, nemokamas vežimas Šiaulių rajono maršrutais sumažins finansinę naštą didėjančios infliacijos akivaizdoje ir sudarys sąlygą oresnei senatvei.

Taip pat Taryba patvirtino vardinio bilieto su nuolaida, skirto Šiaulių rajono gyventojui, kuriam yra sukakę 75 ir daugiau metų, važiuoti Šiaulių rajono reguliaraus vietinio susisiekimo maršrutais, įsigijimo ir naudojimo, išlaidų (negautų pajamų) vežėjui kompensavimo tvarkos aprašą.

Šiame apraše numatyta, kad vardinį bilietą Šiaulių rajono gyventojui važiuoti su 100 procentų nuolaida Šiaulių rajono reguliaraus vietinio susisiekimo maršrutais išduos seniūnija pagal asmens deklaruotą gyvenamąją vietą. Bilietas turės būti personalizuotas, t. y. į bilietą, pasirašytą Savivaldybės administracijos seniūnijos seniūno, turės būti įrašyti asmens duomenys: vardas, pavardė, gimimo data ir informacija apie suteiktą 100 procentų nuolaidą Šiaulių rajono maršrutais važiuoti nemokamai.

Asmuo, norintis gauti tokį bilietą, seniūnijos darbuotojui turės pateikti prašymą išduoti bilietą, asmens dokumentą, kuriame yra nurodyti duomenys, patvirtinantys jo tapatybę: vardas, pavardė, nuotrauka, asmens kodas. Seniūnija, sutikrinusi asmens prašyme nurodytą informaciją su  Gyventojų registre nurodytais duomenimis ir įsitikinusi jų teisingumu, bilietas asmeniui išduos per penkias darbo dienas nuo prašymo gavimo. Šis bilietas Šiaulių rajono maršrutuose asmeniui galios tik kelionės metu su savimi turint asmens dokumentą, kuriame yra nurodyti duomenys, patvirtinantys jo tapatybę: vardas, pavardė, nuotrauka, gimimo data.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija ir nuotrauka

Informacija atnaujinta 2022-07-12 14:06

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}