Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

PRASIDĖJO UNIKALUS RAJONO ŠVIETIMO BENDRUOMENĖS RENGINYS - METODINĖ SAVAITĖ „MĄSTYTI. VEIKTI. BŪTI. MOKYTIS“

2021-04-06 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

 Antradienį, balandžio 6 dieną, prasidėjo Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnybos,  Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius bei rajono mokytojų metodinių būrelių pirmininkų organizuojamas unikalus renginys - Šiaulių rajono mokytojų metodinė savaitė „Mąstyti. Veikti. Būti. Mokytis“. Metodinės savaitės tikslas – gerosios darbo patirties sklaida siekiant gerinti mokinių ugdymosi pasiekimus bei skatinti pažangias pedagogines praktikas.

Švietimo bendruomenės renginį, kuris truks iki balandžio 9 dienos ir vyks ZOOM platformoje, pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, Seimo narės Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė bei kiti.

Šiaulių rajono mokytojų metodinės savaitės atidaryme dalyvavo ir LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai – Bendrojo ugdymo departamento direktorė Jolanta Navickaitė ir šio departamento Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus vyriausioji specialistės Sandra Valavičiūtė.

Renginį atidarė Kuršėnų meno mokyklos auklėtinių atliekama muzika.

Šiaulių rajono mero pavaduotojas Česlovas Greičius, sveikindamas mokytojų renginį, akcentavo, kad švietimas šiuo metu susiduria su daugybe iššūkių dėl nuotolinio mokymo, pažangumo, ugdymo rezultatų, tinklo pertvarkos. Vicemeras kvietė švietimo bendruomenę susitelkti, prasmingai dalyvauti metodinėje savaitėje ir gauti iš šio renginio kuo daugiau profesinės naudos.

Savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis pasidžiaugė, kad Šiaulių rajone organizuojamas solidus švietimo renginys. Linkėdamas darbingos metodinės savaitės, ištvermės ir stiprybės nelengvame pedagogo darbe, Administracijos direktorius pabrėžė, kad švietimas, ugdymas yra ypatingai svarbi rajono gyvenimo sritis ir puiku, kad randama galimybių profesiniam tobulėjimui.

Šiaulių r, švietimo pagalbos tarnybos vadovė Rasa Piežienė pasidžiaugė, kad iki šiol vykdavo Šiaulių rajono mokytojų metodinės dienos, kurios išaugo į metodinę savaitę.

Metodinės savaitės darbas visas keturias dienas vyks sekcijose, kuriose dalyvaus skirtingų sričių specialistai – gimtosios ir užsienio kalbų mokytojai, pradinių klasių mokytojai, socialinio, gamtamokslinio ugdymo, matematikos ir informacinių technologijų mokytojai, švietimo pagalbos specialistai, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai bei meninio, dorinio, fizinio ugdymo ir technologijų mokytojai.

Metodinėje savaitėje bus daromi įrašai ir sukaupta medžiaga, pranešimais bus galima pasinaudoti ir pasibaigus renginiui.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2021-04-06 13:55

Komentarai

Vardas
El. paštas
name
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}