Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

PRIVAČIŲ INTERESŲ DEKLARAVIMAS NUO 2020-01-01

2020-02-10 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija priėmė eilę sprendimų dėl 2020 metais įsigaliojusių naujų reikalavimų privačius interesus deklaruojantiems asmenims pagal Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymą (VPIDĮ).

VTEK parengė skrajutes apie deklaracijų pildymo pasikeitimus 2020 m., nurodo, kokius duomenis būtina deklaruoti, ir reikia deklaruoti, jei tai kelia ar gali kelti interesų konfliktą. Atkreiptinas dėmesys, kad žymiai prasiplėtė teikiamų duomenų sritis, liečianti deklaruojančio artimų asmenų atžvilgiu.

Nauja privačių interesų deklaracija nepildoma. Paskutinę teiktą privačių interesų deklaraciją reikia peržiūrėti, jei ją reikia papildyti atitinkamais duomenimis pagal naująjį reglamentavimą arba pašalinti nebeaktualius anksčiau pildytus duomenis.

Privačių interesų deklaracijų teikimo terminai ir tvarka nesikeičia: deklaruojama nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų po deklaruojančio asmens išrinkimo, priėmimo ar paskyrimo į pareigas dienos arba deklaruotinų duomenų pasikeitimo. Deklaruojama per Valstybinės mokesčių inspekcijos Elektroninio deklaravimo sistemą.

NAUJASIS PRIVAČIŲ INTERESŲ DEKLARAVIMAS

PRIVAČIUS INTERESUS DEKLARUOJANTYS ASMENYS

Daugiau informacijos apie naujas VPIDĮ nuostatas dėl privačių interesų deklaravimo galite rasti VTEK interneto svetainėje, rubrikoje „Privačių interesų deklaravimas

Priimti VTEK sprendimai dėl viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo pasikeitimo taip pat publikuojami Savivaldybės interneto svetainėje rubrikoje ,,Privatūs interesai“

Visų deklaruojančiųjų privačių interesų deklaracijos bus viešinamos čia

Bendrųjų reikalų skyriaus informacija

Informacija atnaujinta 2020-02-10 16:30

Komentarai

Vardas
El. paštas
name
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}