NAUJIENOS
REKONSTRUOTO DAUGĖLIŲ STADIONO ATIDARYMĄ NUŠVIETĖ SVEIKINIMAI, PIRMOSIOS VARŽYBOS IR ĮSPŪDINGAS UGNIES ŠOU
Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokykla pakvietė į mokslo metų pradžios ir Daugėlių stadiono atidarymo iškilmes, kurios prasidėjo šventine eisena nuo Sporto mokyklos į atnaujintą Daugėlių stadioną. Įspūdingą eiseną vedė Arūno Banio vadovaujama mušamųjų instrumentų grupė "Ritmas kitaip“.
Šiaulių rajono sporto bendruomenės labai laukta akimirka – rekonstruoto didžiausio Šiaulių rajono stadiono atidarymas sukvietė daug žmonių. Atliktu labai svarbiu darbu drauge su gyventojais, rajono sporto bendruomene džiaugėsi Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Česlovas Greičius, Savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis. Su šia svarbia proga atvyko pasveikinti ir Seimo narė Rima Baškienė. Nuoširdžiai džiaugėsi ir visus su šiuo įvykiu sveikino Kuršėnų seniūnijos vadovai, seniūnaičiai, Daugėlių progimnazijos bendruomenė, neįgaliųjų sporto klubo „Atgaiva“ atstovai, daugelis tų, kuriems svarbus šis išskirtinis rajono sporto objektas.
Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras pažymėjo, jog šio objekto rajone labai reikėjo, nes Kuršėnuose, Šiaulių rajone yra daug sportuojančių atletų ir komandų, kurie gali kelti meistriškumą, treniruotis, organizuoti varžybas.
„Džiaugiamės, kad pavyko įgyvendinti tokį puikų projektą. Kai pradėjome galvoti apie šio stadiono sutvarkymą, manėme, kad darbai užsitęs mažiausiai tris metus, planavome per pirmus metus tik vamzdynus sutvarkyti, bet visų sutelktu darbu pavyko gauti finansavimą ir vykdyti darbus. Tam, kad vyktų darbai, norisi padėkoti Seimo nariams, Vyriausybei, jog šis projektas būtų įtrauktas į finansuojamų projektų sąrašą,“ – kalbėjo Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis. Jis pasidžiaugė, kad tai dar vienas labai svarbus objektas nuolat gražėjančiuose ir atsinaujinančiuose Kuršėnuose, kur nutiestas gyventojų, svečių ir turistų ypatingos traukos objektu tapęs pėsčiųjų tiltas per Ventą, baigtas restauruoti Kuršėnų dvaro rūmų pastatas, tvarkomi daugiabučiai namai, kiemai, prie Kultūros centro įrenginėjamas dar vienas sporto aikštynas, greitai duris atvers naujoji biblioteka, o pavasarį bus realizuotas Ventos upės pakrančių sutvarkymo projektas.
Šia išskirtine proga Seimo narė Rima Baškienė, linkėdama aukštų sporto pasiekimų, Kuršėnų sporto mokyklai įteikė kamuolį su Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen autografu.
Šiuo išskirtiniu objektu džiaugėsi sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė ir visas mokyklos kolektyvas.
Kuršėnų sporto mokyklos auklėtinė, olimpietė Inga Juodeškienė sakė, jog jos pasiektas 5000 metrų bėgimo rekordas dar yra nepagerintas, todėl rajono sportininkams, turint tokį puikų stadioną, olimpietė palinkėjo pagerinti jau pasiektus rekordus.
Darbus vykdžiusios UAB „Limega“ darbų vykdytojas Raimondas Stupuras pasidžiaugė, jog jų darbas renovuojant stadioną įvertintas gerai.
Nukirpus simbolinę stadiono atidarymo juostelę vyko Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokykloje kultivuojamų sporto šakų – dziudo, graikų-romėnų, kiokušin karate, krepšinio, lengvosios atletikos sporto šakų pristatymas.
Stadiono renovacijos metu įrengtos 1150 žiūrovų vietų tribūnos, renovuoti lengvosios atletikos sektoriaus, bėgimo takai, stadionas puikiai apšviestas, atnaujintos rūbinės, įrengta konferencijų salė.
Iškilmingai atidarius stadioną įvyko ir pirmosios futbolo varžybos, kuriose savo jėgas išbandė legendinis Šiaulių rajono futbolo klubas „Venta“ ir ,,ŠSPC-Radviliškis“. O šventę vainikavo įspūdingas ugnies šou bei išskirtinio grožio fejerverkai.
Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis
Nuotraukos autoriaus
Gautas sutikimas viešinti
Informacija atnaujinta 2021-09-27 17:31


Komentarai
{{msg}}