NAUJIENOS
ŠIAULIŲ RAJONO BENDRUOMENIŲ IR NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ KONFERENCIJA
Šiaulių rajono bendruomeninių organizacijų, nevyriausybinių organizacijų ir Šiaulių rajono savivaldybės administracijos atstovai nuotoliniu būdu susitiko pasidžiaugti įgyvendintomis 2022 m. projektinėmis veiklomis.
Susirinkusiuosius pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Česlovas Greičius padėkodamas už nuveiktus darbus, įgyvendintus projektus, kurie sustiprino ir pagražino Šiaulių rajoną.
Susitikimą moderavo ir pasveikino visus įgyvendintų projektų vadovus Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Vaitkus.
2022 m. įgyvendintus projektus pristatė bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai. Konferencijos dalyviai turėjo galimybę iš 34 įgyvendintų projektų dalį jų pamatyti bei išgirsti nuotoliniu būdu ir dar kartą pasidalinti džiugiomis projektinės veiklos akimirkomis.
2022 metų projektai: „Pažinkim vienas kitą per sportą ir bendrystę“ ir „Bendruomenės vystymo organizavimo pagrindas – bendrystės skatinimas“ (Deksnės bendruomenė, pirmininkė Ingrida Karčmarinienė); „Žaidžiu ne vienas“ ir „Ugnies šou spektaklis, skirtas 25-ąjai šventei „Ginkūnų vasara“ (Ginkūnų bendruomenė, pirmininkė Zita Urbietienė); „Išeik į lauką su šeima“ ir „Scenos pritaikymas renginiams ir šaltesniu oru“ (Sutkūnų bendruomenė, pirmininkas Darius Narvilas); „Rekreacinių erdvių atnaujinimas įtraukiant savanorišką veiklą“ ir „Meškučių alėja“ Meškuičiuose“ (Meškuičių bendruomenė, pirmininkė Renata Domarkienė); „Zubovų kelio ženklai“ ir „Auginkime bendrystės tiltus“ (Kairių bendruomenė, pirmininkė Nijolia Kasparavičienė); „Micaičiai švenčia“, „Micaičių bendruomenės namų atnaujinimas“ ir „ Žiemos švenčių belaukiant“ (Micaičių bendruomenė, pirmininkas Rimantas Valkeris); „Kartą Raudėnuose... – nuo gyvenimo iki knygos, nuo knygos iki gyvenimo“ ir „Norim tausoti, kad galėtumėm egzistuoti“ (Raudėnų bendruomenė, Pirmininkė Jovita Lubienė); „Materialinės bazės stiprinimas“ ir „Asociacija „Už švarų orą“ gebėjimų ugdyti tiekti viešąsias paslaugas, rengti ir įgyvendinti projektus organizavimas“ (Asociacija „Už švarų orą“, pirmininkas Mantas Šakočius); „Pasiruošimas + vienybė saugi = bendruomenė“ ir „Bendruomenės sportini gebėjimų ugdymas bokso ritmu“ (Kuršėnų Pavenčių bendruomenė, pirmininkė Ilona Kerienė); „Pasirengimo ekstremalioms situacijoms ugdymas“ (Šiaulių rajono sporto klubas „Dvikova“, vadovas Gediminas Jonuškis); „Prieglobstis Ginkūnų dvare“ (Asociacija Lietuvos krikščioniškasis fondas, vadovas Valdas Vaitkevičius); „Įdomioji bokso istorija ir praktika su treneriu Vytautu Binkiu“ (Šiaulių regiono bokso populiarinimo asociacija, vadovė Lina Boguševič); „Daugėlių bendruomenės festivalis „Sveika, vasara“ׅ ir „Asociacijos „Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenės“ materialinės bazės tvirtinimas“ (Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė, pirmininkė Rasa Salygienė); „Kalėdų miestelis Daugėliuose“ (asociacija Daugėliai, pirmininkė Rasa Salygienė); „Vasaros palydos Bubiuose 2022“ (Bubių bendruomenė, pirmininkas Vytautas Žymančius); “Senųjų amatų šventėׅ“ (projekto kofinansavimas, Dirvonėnų bendruomenė, pirmininkė Rima Brikienė); „Bendruomenės sporto gebėjimų ugdymas bokso žingsniu“ (Drąsučių bendruomenė, pirmininkė Skaidrė Atstopienė); „Gegužiai- ištikimi tradicijoms!“ (Ggeužių kaimo bendruomenė, pirmininkas Rintautas Dambrauskas); „Graži aplinka kiekvienam“ ir „Kalėdiniai stebuklai“ ( Kužių bendruomenė, pirmininkė Irmina Mažeikienė); „Linartų krašto bendruomenės materialinės bazės kūrimas“ ( Linartų krašto bendruomenė, pirmininkas Valdas Juodis); „Lukšių vasarėlė – 2022“ ir „Gražu gražiai gyventi“ (projekto kofinansavimas, Lukšių kaimo bendruomenė, pirmininkas Sigitas Pocius); „Saugaus motociklizmo skatinimas“ (Motociklininkų klubas „Biesa“, vadovas Raimondas Rocius); „Žibančios Kalėdos Naisiuose“ (Naisių bendruomenė, pirmininkė Rita Žukauskienė); „Visi kartu“ (Noreikių bendruomenė, pirmininkas Povilas Zaveckas); „Dėk žiedą prie žiedo – vainiką nupinsi“ (Pakapės seniūnaitijos bendruomenė, pirmininkė Nijolė Šavelskienė); „Vertybės – iš kartos į kartą“ (Sauginių bendruomenė, pirmininkas Giedrius Jakubėnas); „Kai sena tampa nauju“ (Smilgių bendruomenė, pirmininkė Sigutė Galinauskienė); „Sportuok lauke“ ir „Bendruomenių diena“ (kofinansavimas, Šakynos bendruomenė, pirmininkė Saulė Kreimerienė); „Gera drauge“ (Šiaulių rajono vietos veiklos grupė, pirmininkas Povilas Zaveckas); „Aktyvaus laisvalaikio aikštelės įrengimas Šiupylių kaime“ (Šiupylių kaimo bendruomenė, pirmininkė Asta Lengvenienė); “Bendruomenės materialinės bazės stiprinimas“ (Verbūnų bendruomenė, pirmininkas Justinas Jnacevičius); „Būkime vieningi“ (Vijolių kaimo bendruomenė, pirmininkė Ingrida Volosovienė);„Sportuokime ir žaiskime kartu“ ( kofinansavimas Voveriškių bendruomenė, vadovė Virginija Januškevičienė); „Pasitinkame su vėliavomis“ (Žarėnų kaimo bendruomenė, pirmininkė Jolanta Gedaminskienė).
Bendru puikiu metinių darbų rezultatu pasidžiaugė Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vedėja Audronė Birutienė, palinkėdama kūrybingų ir naujų idėjų kupinų ateinančių 2023 metų.
Informacija atnaujinta 2023-01-03 10:18


Komentarai
{{msg}}