NAUJIENOS
SMAGIĄ JONINIŲ GEGUŽINĘ SURENGĖ 10-METĮ ŠVENČIANTI VOVERIŠKIŲ BENDRUOMENĖ
2023 m. birželio 24-ąją Šiaulių rajono Voveriškių bendruomenė surengė nuotaikingą Joninių gegužinę ir ypatingai atšventė Voveriškių bendruomenės 10-ies metų jubiliejų. Šventėje netrūko šypsenų, padėkų, juoko, gerų emocijų, o, svarbiausia, gyventojų bei svečių nuoširdumo.
Šventėje apsilankę Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius ir Šiaulių kaimiškosios seniūnijos seniūnas Ričardas Šiumbrevičius gyrė Voveriškių bendruomenės vienybę, darbštumą bei santarvę, nes tai vertybės, vedančias bendruomenę į priekį. Padėkota Voveriškių bendruomenės pirmininkei Virginijai Januškevičienei, buvusiai ilgametei Voveriškių seniūnaitei ir bendruomenės pirmininkei Ritai Cecervovei, visiems aktyviems, draugiškiems ir rūpestingiems Voveriškių bendruomenės nariams.
Šventės pasiruošimo darbai prasidėjo dar gerokai iki šventės, organizatoriai džiaugiasi – verta buvo stengtis, nes įdomių pramogų šventėje galėjo rasti kiekvienas: sportiškiems – tinklinio turnyras bei mankšta su Šiaulių rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialiste Asta, mėgstantiems gamtą - vainikų pynimas. Mažiesiems – batutai bei piemenėlių duonos kepimo edukacija, o smalsiems – viktorina apie visuomenės sveikatą ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos instruktažas bei mokymai!
Visus draugėn subūrė bendros kupolinių apeigos kartu su ansambliu „Vovingė“. Vakarą vainikavo dovanos, prizai bei, žinoma, nuostabus koncertas, kurio metu Voveriškių bendruomenės narius džiugino ansamblis „Vovingė“, solistė Enrika Skeberdytė, Pakapės kapela, taip pat kapela „Papievis“, nuostabusis atlikėjas Romualdas Juzukonis su programa „Romo dainos“ ir grupė „Aura“.
Organizatoriai dėkoja dalyviams, pagalbininkams, svečiams, Šiaulių rajono savivaldybei bei visiems, kūrusiems nerealią atmosferą. Kurkime, nesustokime, juk kartu mes galime daug!
Organizatorių informacija ir nuotraukos
Informacija atnaujinta 2023-06-28 14:35


Komentarai
{{msg}}