NAUJIENOS
ŽYGIS ʺŠAKYNOS SENOLIŲ TAKAISʺ
Asociacija ʺŠakynos bendruomenėʺ įgyvendino projektą, ugdantį gyventojų sveikos gyvensenos įgūdžius ir propaguojantį aktyvų poilsį. Saulėtą spalio šeštadienį į Šakynos miestelį rinkosi nemažas būrys žygio dalyvių. Keliauti pėsčiomis panoro net 168 sveikuoliai. Sulaukėme svečių iš Šiaulių, Kuršėnų, Naujosios Akmenės, Kauno ir Vilniaus. Kiekvienas žygio dalyvis turėjo galimybę pasirinkti 10, 20 ar 40 kilometrų ilgio distanciją. Poilsio punktuose vaišinomės vaisiais, arbata, karšta koše. Įveikę pačią ilgiausią distanciją pietavo sočiu maistu, troškintais kopūstais su dešrelėmis.
Šakynos kraštas atsivėrė auksiniame rudens fone, pasipuošęs krentančių lapų kilimais. Žygio dalyviai turėjo galimybę aplankyti Šakynos kapinių koplyčią, Mikutaičių kaimo žvyrduobes ir Skobiškio partizanų palaidojimo vietą, Paliesių dvarą ir Agailių koplyčią. Asociacija ʺŠakynos bendruomenėʺ kartu su savanoriais, žygio rėmėjais pasirūpino, kad keliavimo sąlygos būtų saugios, dalyviai būtų sotūs ir prisimintų Šakyną – mažąją Lietuvos kultūroa sostinę.
Projekto ʺPėsčiųjų žygis Šakynos senolių takaisʺ rėmėjas Šiaulių rajono savivaldybė.
Šakynos seniūnaitijos seniūnaitė Aušra Pranckuvienė
Nuotraukų autorius Jonas Vapsva
Informacija atnaujinta 2022-10-10 11:34


Komentarai
{{msg}}