NAUJIENOS
AČIŪ ŠIAULIŲ RAJONO ŽMONĖMS, PADĖJUSIEMS SUVALDYTI SNIEGO STICHIJĄ
Gausiai sausio 27–29 dienomis iškritęs sniegas, kilusi pūga ne tik sukėlė visiems daug problemų, iššūkių, nepatogumų, bet ir įrodė, kokie susitelkę, bendruomeniški ir geranoriški yra Šiaulių rajono žmonės!
„Šiaulių rajono gyventojai, ūkininkai, verslininkai, seniūnai, seniūnaičiai, bendruomenės, bendrijos – visiems nuoširdi padėka už padėtą suvaldyti milžinišką sniego stichiją. Ačiū, kad neskaičiuodami savo jėgų, resursų ir laiko padėjote vieni kitiems išsivaduoti iš sniego. Rajone, jūsų dėka, gyvenimas nesustojo“, – padėkos žodžius taria Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius.
Orų žemėlapiai rodo, jog Šiaulių rajone iškritusio sniego dangos storis – apie 30 centimetrų, tačiau dėl pustymo vietomis susidarė žymiai storesnis sniego sluoksnis. Šiaulių rajono seniūnijų seniūnai bendrauja su gyventojais, per darbo dieną sulaukia net ir iki 50 –70 skambučių, savivaldybės vadovus informuoja dėl situacijos rajono gyvenvietėse, keliuose.
Ačiū visiems už bendruomeniškumą ir susitelkimą!
Šiaulių rajono savivaldybės seniūnijų nuotraukos
Informacija atnaujinta 2026-01-30 10:55


Komentarai
{{msg}}