NAUJIENOS
ASOCIACIJA „VARPUTĖNŲ BENDRUOMENĖ“ PAMINĖJO VEIKLOS DVIDEŠIMTMETĮ
Asociacija „Varputėnų bendruomenė“ paminėjo veiklos dvidešimtmetį
2024 m. birželio 15 d. Varputėnų kaime, Šiaulių r. vyko kaimo šventė „20 metų kartu“, skirta Asociacijos „Varputėnų bendruomenė“ veiklos dvidešimtmečiui paminėti.
Nuo ankstaus ryto, vaizdingoje Varputėnų kaimo vietoje, šalia Vaigilutės ežero, šventės organizatoriai - bendruomenės nariai išdėstė šventei reikalingą atributiką: suolus, stalus, pavėsines, garso kolonėles. Kaimo seniūnaitė Raimonda Mintauskienė iš lauko gėlių sukomponavo puokštes, kuriomis papuošė renginio vietą.
Šventė prasidėjo kaimynų, Micaičių kaimo kapelos „Jaunimėlis“, muzikiniu pasirodymu. Vėliau, buvusios bendruomenės pirmininkės Vida Bernotienė ir Lina Kasparienė, pasidalijo prisiminimais apie bendruomenės gyvenimo pradžią, nuveiktus darbus, vykdytas veiklas. Aštuntus metus bendruomenei vadovaujanti pirmininkė Dana Rupšienė, paprašė tylos minute pagerbti į Amžinybės namus iškeliavusių bendruomenės narių šviesų atminimą. Vėliau pirmininkė padėkojo visiems už bendrystę ir pakvietė pasveikinti tris kaimo ilgaamžes, devyniasdešimtmečio sulaukusias Aldoną Sutkienę, Janiną Čižauskienę, Kristiną Selenienę.
Pasidžiaugę vieni kitais, sulaukėme sveikinimų iš Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos seniūnės Editos Mileikienės, Micaičių kaimo seniūnaitės Irenos Kaselienės, Kuršėnų Kultūros centro Micaičių filialo kultūros renginių organizatorės Loretos Aušbikavičienės. Nuoširdų pasveikinimą gavome iš Drąsučių bendruomenės.
Šventišką popietę papuošė buvusios varputėniškės Linos Kasparienės ir kuršėniškio Sigito Juknio duetas. Atlikėjai gyventojus džiugino poezija ir šiltomis dainomis. Šventę užbaigė Telšių r. Tryškių kultūros centro vokalinis instrumentinis ansamblis „Vinis“. Grupės vyrukai savo dainomis pajudėti kvietė susirinkusius šventės dalyvius.
Viso renginio metu skambėjo kaimo kapelos muzika, susirinkusieji buvo vaišinami šalta gira, gardžiais bendruomenės narės Eugenijos Rupšienės pagamintais sūriais. Šventės pabaigoje, gyventojai buvo pakviesti paskanauti gimtadienio torto. Žmonės džiaugėsi puikia nuotaika, galimybe pabūti kartu, pabendrauti, atsipalaiduoti ir kultūringai praleisti dieną.
Šventė finansuota iš 2024 m. Šiaulių rajono kaimo ir Kuršėnų miesto gyventojų bendruomenių projektų finansavimo lėšų ir Asociacijos „Varputėnų bendruomenė“ lėšų.
Asociacijos „Varputėnų bendruomenė“ valdybos pirmininkė Dana Rupšienė
Informacija atnaujinta 2024-06-19 09:18


Komentarai
{{msg}}