NAUJIENOS
ASOCIACIJA „VERBŪNŲ BENDRUOMENĖ“ ĮGYVENDINO ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS FINANSUOTĄ PROJEKTĄ “UGNIAKURO ŠVIESA – ŠILUMA IR BENDRYSTĖ“
Asociacija „Verbūnų bendruomenė“ įgyvendino projektą “Ugniakuro šviesa – šiluma ir bendrystė“, kurį finansavo Šiaulių rajono savivaldybė iš Šiaulių rajono kaimo ir Kuršėnų miesto gyventojų bendruomenių veiklos rėmimo programos, finansavimo sutartis Nr.SRZ-681(3.54E).
Projekto metu Verbūnuose Parko gatvėje esančiame parkelyje sumontuotas didelis, multifunkcinis ugniakuras, kuris atlieka tiek jaukumo ir šilumos funkcijas, tiek yra pritaikytas kepimui ant grotelių, virimui "kazano" puode. Ugniakuro komplektacijoje yra dangtis, kuris užtikrina, jog panaudojus ugniakurą, jis gali būti uždengiamas ir saugiai paliekamas, be gaisro pavojaus tikimybės.
Renginio "Rudeniškas susitikimas prie bendrystės laužo" metu bendruomenės nariai ir kaimo gyventojai gamino maistą ant laužo, kuriuo vaišinome visus susirinkusius. Pagaminę maisto ant laužo aplankė ir projekto partnerius - UAB "Kitada" (Verbūnų senelių globos namus). Senelių globos namų gyventojai ir personalas buvo pavaišinti pagamintu maistu. Įrengtas ugniakuras tarnaus įvairių švenčių metu. Taip pat kiekvienas gyventojas turės galimybę atsivesti svečius prie ugniakuro ir ten jaukiai praleisti laiką ar gaminti patinkantį maistą ant laužo. Ateityje, projektų pagalba, aplink ugniakurą planuojama įrengti daugiau įvairių akcentų, tokių kaip sūpynės, suolai, stalai. Tikimės, kad ugniakuro įrengimas yra puiki pradžia tolimesniam parkelio įveiklinimui suburiant bendruomenės narius ir vietos gyventojus gyvenamosios aplinkos puoselėjimui.
Bendruomenės pirmininkas Justinas Jancevičius
Informacija atnaujinta 2023-11-07 15:12


Komentarai
{{msg}}