NAUJIENOS
ASOCIACIJA „VOVERIŠKIŲ BENDRUOMENĖ“ ĮGYVENDINO PROJEKTĄ „VOVERIŠKIEČIAI - UŽ TVARKĄ“
Asociacija „Voveriškių bendruomenė“ įgyvendino Šiaulių rajono savivaldybės finansuotą projektą „Voveriškiečiai - už tvarką“.
Voveriškių bendruomenė už 1200 Eur, skirtų iš savivaldybės biudžeto lėšų įsigijo ir pastatė 3x3 m medinį sandėliuką, kuris buvo labai reikalingas įvairioms priemonėms ir darbo bei sporto inventoriui sandėliuoti.
Asociacijos „Voveriškių bendruomenė“ pirmininkė Virginija Januškevičienė
Organizatorių nuotraukos
Informacija atnaujinta 2024-12-09 11:45


Komentarai
{{msg}}