NAUJIENOS
ATVIRAS ŠIAULIŲ RAJONO JAUNIMO CENTRAS ĮGYVENDINO PROJEKTĄ „KURK RYTOJŲ DABAR“
Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras įgyvendino projektą „Kurk rytojų dabar“, kurį finansavo Šiaulių rajono savivaldybė.
Projekte dalyvavo jaunimas iš Šakynos, Gruzdžių, Kužių, Verbūnų, Meškuičių gyvenviečių. Spalio 31 d. Verbūnuose buvo organizuotas žygis, kurio metu jaunuoliai rodė savo rūpestį gamtai rinkdami šiukšles. Taip pat buvo organizuoti praktiniai užsiėmimai, pokalbiai ir diskusijos, kurių metu jaunuoliai įgijo žinių apie gamtos saugojimą, atliekų perdirbimą. Aplinkos tvarkymu ir senų daiktų perdirbimu jaunimo tarpe ugdytas poreikis būti naudingu ir reikalingu gamtai ir visuomenei, skatinta savanoriška veikla prisidedant prie gamtos švarinimo, ekologijos, tvarumo puoselėjimo, vartotojiškumo mažinimo.
Įgyvendinus projektą Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro darbuotojos mobiliam darbui su jaunimu ir toliau tęs veiklas, kurios skatins jaunimą saugoti gamtą, organizuos diskusijas įvairiomis aplinkos saugojimo temomis, planuos veiklas, kurios prisidėtų prie aplinkos teršimo mažinimo.
Rūta Jonikaitė-Kučinskienė, Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro jaunimo darbuotoja mobiliam darbui
Organizatorių nuotraukos
Informacija atnaujinta 2023-12-06 11:11


Komentarai
{{msg}}