NAUJIENOS
AUKŠTELKĖJE – TRADICINĖ LYGIADIENIO ŠVENTĖ
Aukštelkės šv. Antano Paduviečio bažnyčioje rugsėjo 22 d. vyko tradicinis Rudens lygiadienio koncertas.
Susirinkusius pasveikino vikaras Gediminas Kasperavičius. Išgirdome puikų „Meta piano trio“ atlikėjų Marija Pranskutė (smuikas), Deividas Dumčius (violončelė), Julija Bagdonavičiūtė (fortepijonas) atliekamus kūrinius. „Meta Piano Trio“ kvietė drauge pasinerti į ypatingą fortepijoninio trio atliekamos muzikos vakarą. Ypatinga bendryste, scenine laisve ir išskirtiniu muzikalumu pasižymintis vienas perspektyviausių bei aktyviai koncertuojančių kamerinės muzikos ansamblių kvietė į unikalią šviesos ir muzikos kelionę. Jų atliekama muzika tapo rudens lygiadienio šventės dalimi, pripildė bažnyčią ypatingos ramybės ir gyvybingos energijos. Klausytojai išgirdo muzikinę kelionę per metų laikus – nuo Čiurlionio dvasios iki Piazzollos tango ritmų ir šiuolaikinių kūrinių. Dubysos Aukštupio mokyklos mokytojo Lino Neimavičiaus buvo sukurtas apšvietimas, harmoningai susiliejantis su skambančia muzika ir kuriantis šviesos bei garsų dermę.
Po koncerto – spalvingai apšviesta Baltų vienybės sąšauka.
Projektas dalinai finansuojamas Šiaulių rajono savivaldybės.
Organizatorių informacija ir nuotraukos
Informacija atnaujinta 2025-09-24 08:25


Komentarai
{{msg}}