NAUJIENOS
BUBIAI SU MUZIKA, DAINOMIS, ŽAIDIMAIS IR VAIŠĖMIS IŠLYDĖJO VASARĄ
Rugsėjo 6-ąją Bubių miestelis pakvietė į tradicinę, bendruomeniškumą skatinančią vasaros palydų šventę, skirtą NATO metams paminėti.
Pirmiausia šventės dalyviai buvo pakviesti į Dubysos aukštupio mokyklos ir Bubių bendruomenės organizuotas bendras veiklas. „Bubių jūros“ paplūdimyje vyko olimpinis bėgimas, miestelio aikštėje veikė „Linksmosios stotelės“, savo veiklą pristatė KASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė.
Vakaro programą pradėjo Bazilionų teatro grupės literatūrinė kompozicija. Visus susirinkusius pasveikino Bubių seniūnas Dainius Popovas, seniūnijos seniūnaičiams įteikęs Bubių seniūnijos vėliavas.
Koncertavo Bubių folkloro ansamblis „Obelėlė, Kurtuvėnų etnografinis ansamblis „Kurtuove“, Bazilionų kapela, kuriuos scenoje keitė vakaro svečiai – renginbių vedėjas ir atlikėjas Irmantas Korolkovas, dainų autoriai ir atlikėjai Laura Rimeikienė bei Rolandas Janušas, taip pat šokių grupė „Vitadance“. Šokiams grojo ir muzikos atlikėjas Raimondas Sinkevičius.
Šventėje garavo gausioms kaimyniškoms vaišėms išvirta gardi Kurtuvėnų medžiotojų būrelio sriuba.
Šis jaukus miestelio renginys – daugelio geranoriškos ir bendruomeniškos veiklos pavyzdys, sutelkęs Bubių seniūniją, Bubių bendruomenę su energingąja bendruomenės pirmininke Jurgita Tiškiene ir seniūnaite Gitana Kurapkiene, kuri puikiai vedė renginį. Muzikinę programą puikiai organizavo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Bazilionų filialas, vadovaujamas Raimondo Sinkevičiaus, ir šio filialo meno kolektyvai. Nuoširdžiai organizuojant veiklas prisidėjo Dubysos aukštupio mokykla, Kurtuvėnų medžiotojų būrelis bei bubiškė Rima Mileškienė, papuošusi renginio sceną.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Zigmo Ripinskio, Jonetos Filinskės, Ritos Žadeikytės nuotraukos
Informacija atnaujinta 2024-09-09 14:08


Komentarai
{{msg}}