NAUJIENOS
DALYVAUTA ŠIAULIŲ REGIONO SAVIVALDYBIŲ SPORTO ŽAIDYNĖSE
Dalyvauta Šiaulių regiono savivaldybių sporto žaidynėse
Šiaulių rajono savivaldybės atstovai rugsėjo 6-ąją dalyvavo tradicinėse Šiaulių regiono savivaldybių sporto žaidynėse.
Šiais metais sportinių žaidynių šeimininkai ir organizatoriai Pakruojo rajono savivaldybė į žaidynes pakvietė Šiaulių regiono savivaldybių vadovus, administracijų darbuotojus, tarybų narius į Pakruojo rajone esančią sodybą.
Sportinėse varžybose tradiciškai dalyvavo Akmenės, Joniškio rajono, Šiaulių rajono, Šiaulių miesto, Pakruojo, Radviliškio ir Kelmės rajonų savivaldybės.
Šiaulių rajono savivaldybės atstovai trijose rungtyse – „Basakojis“, „Barzdotojo rungtis“, ,,Įvartis“– iškovojo prizines vietas.
Kitąmet sporto žaidynių organizatorių estafetė perduota Joniškio rajono savivaldybei.
Šiaulių regiono savivaldybių sporto žaidynės yra organizuojamos kasmet taip skatinant administracijų darbuotojų ir tarybų narių fizinį aktyvumą ir bendruomeniškumą.
Informacija atnaujinta 2024-09-10 13:13


Komentarai
{{msg}}