Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

GERUMAS SUBURIA IR VIENIJA

2023-11-22 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Šiaulių rajono. švietimo pagalbos tarnyba kartu su Šiaulių technologijų mokymo centro Kuršėnų skyriaus kolektyvu antrą kartą organizavo paramos renginį „Padėkime vieni kitiems“. Šių metų renginys skirtas paminėti Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną. Lietuvoje kasdien anksčiau laiko gimsta vidutiniškai 3 kūdikiai, kuriems reikia ypatingos gydytojų priežiūros bei pagalbos tėvams. Šalyje per metus anksčiau laiko į pasaulį atkeliauja apie 1200 kūdikių. Anksčiau laiko gimę naujagimiai daug ilgiau laiko praleidžia gydymo įstaigose, jiems būtina nuolatinė intensyvi priežiūra ir pagalba.

Šių metų paramos renginio „Padėkime vieni kitiems“ tikslas – paremti VŠĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos naujagimių skyrių, turinčių tikslą surinkti 2500 eurų naujagimių ir reanimacijos patalpų jaukinimui. Šiose palatose laiką leidžia ne tik naujagimiai, bet ir patys svarbiausi jų gyvenimo žmonės – tėvai, padedantys mažiesiems kovotojams kovoje už jų gyvenimą.

Renginyje susirinkusiems žiūrovams koncertavo Šiaulių r. Kuršėnų meno mokyklos auklėtiniai (mokinius paruošė mokytoja ekspertė I. Dešriuvienė, mokytojas metodininkas E. Jankauskas, koncertmeisterė V. Raustytė), Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokiniai (mokytojus paruošė vyresnioji muzikos mokytoja O. Stučinskienė), Šiaulių r. Meškuičių lopšelio-darželio mažieji šokėjai ir dainininkai (ugdytinius paruošė meninio ugdymo mokytoja metodininkė V. Berteškienė ir vyresnioji meninio ugdymo mokytoja S. Valčikienė), savo kūrybos eiles skaitė Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos Trečio amžiaus universiteto rektorė Albina Budreckienė. Renginio dalyviai galėjo vaizdžiai pamatyti, kokio dydžio rūbelius nešioja anksčiau laiko į šį pasaulį atkeliavę mažyliai – buvo surengta Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos socialinės pedagogės Jolantos Petraitės megztų rūbelių paroda. Tikrai ne vieną dalyvį nustebino miniatiūrinio dydžio kojnytės, kepurės.

Renginyje dalyvavo VŠĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos atstovė – slaugos administratorė Rasa Voznikienė. Ligoninės atstovė padėkojo visiems prisidėjusiems prie jų svajonės išsipildymo.

Po renginio VŠĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos naujagimių skyriui buvo perduota 1313,00 eurų.

Gerumas savaime nėra stebuklas, bet subūręs ir suvienijęs pačius skirtingiausius žmones bendram tikslui jis kuria STEBUKLUS.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Nuotraukos Zigmo Ripinskio

Informacija atnaujinta 2023-11-22 10:27

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon