Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

Į ŠIMTMEČIO LIETUVOS DAINŲ ŠVENTĘ „KAD GIRIA ŽALIUOTŲ“ VILNIUJE IŠLYDIMI ŠIAULIŲ RAJONO MENO MĖGĖJŲ KOLEKTYVAI

2024-06-19 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Į šimtmečio Lietuvos dainų šventę „Kad giria žaliuotų“ Vilniuje išlydimi Šiaulių rajono meno mėgėjų kolektyvai

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre Kuršėnuose įvyko pagrindinio metų kultūros renginio šimtmetį mininčios Lietuvos dainų šventės „Kad giria žaliuotų“ Šiaulių rajono meno kolektyvų palydėtuvių renginys.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus pristatė šventės programą, pasidžiaugė, kad šventėje dalyvaus 32 meno mėgėjų kolektyvai ir 473 dalyviai.

Kolektyvų vadovams buvo išsamiai pristatytos gyvenimo Vilniuje sąlygos, repeticijų grafikai, transporto schemos, kiti logistikos aspektai.

Mūsų rajono delegacija šventės metu gyvens M. Biržiškos gimnazijoje. Su šia gimnazija rajono kultūros darbuotojus sieja gražaus bendradarbiavimo pavyzdys. Jau trečią kartą Dainų šventės metu čia apsigyvena Šiaulių rajono meno mėgėjų kolektyvai.

Susirinkime Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Kirkutis palinkėjo kolektyvams būti linksmiems, tinkamai atstovauti Šiaulių rajonui šimtmetį mininčioje Lietuvos dainų šventėje „Kad giria žaliuotų“ Vilniuje.

Visiems kolektyvų vadovams buvo įteiktos specialios gertuvės,  polietileniniai apsiaustai.

Į šventę žada atvykti ir didelė grupė Šiaulių rajono savivaldybės darbuotojų ir vadovų.

Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis

Nuotraukos autoriaus

Informacija atnaujinta 2024-06-19 09:19

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon