Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

IŠ GRUZDŽIŲ KILĘS IMTYNININKAS BENEDIKTAS BUBELEVIČIUS – EUROPOS ČEMPIONATO BRONZOS MEDALIO LAIMĖTOJAS

2026-05-15 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Samokove (Bulgarija) vykstančiame Europos jaunių (U17) imtynių čempionate bronzos medalį iškovojo iš Šiaulių rajono Gruzdžių miestelio kilęs, šiuo metu Vilniaus Ozo gimnazijoje besimokantis Benediktas Bubelevičius!
Atletas čempionato kovose nugalėjęs keturis varžovus bei patyręs vieną pralaimėjimą užėmė trečią vietą savo amžiaus ir svorio kategorijoje.

Benedikto Bubelevičiaus laimėjimų kraitis aukščiausio lygio Europos ir Lietuvos varžybose įspūdingas, jis – vienas perspektyviausių mūsų šalies imtynininkų.

Iš Gruzdžių kilęs sportininkas Benediktas Bubelevičius – buvęs Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos, Šiaulių rajono sporto klubo „Dvikova“ auklėtinis. Pirmasis Benedikto treneris buvo Gruzdžiuose gyvenę ir dirbęs vienas garsiausių graikų-romėnų imtynių trenerių Lietuvoje Valdas Jasotis (1958–2020), vėliau jo treneriais tapo Tomas Gricius, Gediminas Jonuškis , besimokant sportinės krypties Vilniaus Ozo gimnazijoje jį treniruoja Olegas Antoščenkov, Aleksandras Kazakevič ir Vladimiras Audickas.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Lietuvos imtynių federacijos nuotraukos

Informacija atnaujinta 2026-05-15 09:42

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon