NAUJIENOS
IŠKILMINGAI PAMINĖTOS LIETUVOS KARIUOMENĖS 105-OSIOS METINĖS
Lapkričio 23-ąją iškilmingai paminėta Lietuvos kariuomenės diena. Šiauliuose vykusioje iškilmingoje eisenoje ir rikiuotėje dalyvavo Šiaulių įgulos kariniai vienetai. Ceremonijoje karius pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Šiaulių rajono meras Česlovas Greičius.
Šventė prasidėjo šv. Mišiomis Šiaulių Šv. Ignaco Lojolos bažnyčioje, po kurių eisena, vedama pučiamųjų orkestro, pajudėjo į Prisikėlimo aikštę. Čia, skambant Lietuvos valstybės himnui, kurį atliko Šiaulių Juventos progimnazijos 5-8 klasių choras „Melodija“, iškilmingai pakelta valstybės vėliava.
Vyko iškilminga rikiuotė, skirta atkurtos Lietuvos kariuomenės 105-osioms metinėms. Ypatinga proga visus pasveikino Šiaulių įgulos vadas, pulkininkas leitenantas Eligijus Rukšnaitis.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Organizatorių, Zakiro Medžidovo nuotraukos
Informacija atnaujinta 2023-11-24 08:20


Komentarai
{{msg}}