NAUJIENOS
KAIRIŲ PARKE SAVIVALDYBĖS DARBUOTOJAI, MINĖDAMI KLIMATO SAVAITĘ, PASODINO PER 60 MEDELIŲ
Spalio 8 d. Šiaulių rajono savivaldybės vadovai, darbuotojai, tarybos nariai Kairių miestelio parke pasodino smailiadančių vyšnaičių, japoninio šermukšnio, putinalapio puslenio, Vanhuto lanksvos, ir grauželinės gudobelės sodinukų.
Medelių sodinimo akcija buvo skirta kasmet minimai Klimato savaitei.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Informacija atnaujinta 2025-10-09 12:51


Komentarai
{{msg}}