NAUJIENOS
KAIRIŲ PUŠYNE SPORTINĖ POPIETĖ PAGAL PROJEKTĄ „SPORTIŠKI KAIRIŠKIAI“
Kairų pušyne surengta smagi ir įdomi sportinė popietė pagal projektą „Sportiški kairiškiai“.
Susirinkusiuosius pasveikino bendruomenės pirmininkė Audronė Bagvilienė, Kairių seniūnas Artūras Šulčius. Šventė prasidėjop šokių grupės X-TEAM (Šiaulių technologijų mokymų centras) nuostabiai ritmiškais dviem šokiais.
Šešios draugiškos komandos : „Kairių seniūnija“, „Guobų gatvė“, „Akelės ir kilpelės“, „Bendruomenės vaikai - Pienas“, „Aktyvistės“ ir „Bendruomenė“ pakviestos žaisti tinklinį su plėdais, kukurūzinį futbolą, golfo kopetėles, smiginį, taip pat išbandė triviečių slidžių rungtį, limbo bei kukurūzinį. Rungtis ir vertinimo sistemą paruošė vyriausioji žaidynių teisėja Toma Alšauskaitė, jai talkino septyni savanoriai iš Kairių pagrindinės mokyklos. Kol buvo skaičiuojami rezultatai, vakaro dalyviai pakviesti atsipalaiduoti ir sudalyvauti Juoko jogoje su sertifikuota instruktore Daiva Sadeckiene bei sušokti keletą „Visa Lietuva šoka“ iniciatyvos šokių, kuriuos pamokė ir pravedė nuostabioji vakaro vedėja Kairių kultūros centro renginių organizatorė Eglė Mačerniūtė-Gailė.
Po smagaus juoko porcijos ir masinio šokio laukė dalyvių apdovanojimai. Komandos, užėmusios I-III vietas buvo apdovanotos medaliais bei saldžiomis atminimo dovanomis, likusioms trims komandoms įteikti saldūs paguodos prizai.
Ir dar laukė vienas prizas mūsų šventėje – Eimanto Kuprio kazane išvirta skaniausia daržovienė Kairiuose.
Na o likusias kalorijas iškratėme su šmaikčiai repuojančia grupe 3 SUNC.
Tai buvo diena, kai, įgyvendindami trečiąjį projektą, kurį finansavo LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, galėjome sportiškai bendrystėje praleisti laiką, smagiai klysti, juoktis ir atkurti sunaudotas kalorijas.
Kairių bendruomenės pirmininkė Audronė Bagvilienė
Organizatorių nuotraukos (daugiau nuotraukų - socialinio tinklo Facebook Šiaulių rajono savivaldybės paskyroje)
Informacija atnaujinta 2025-10-30 11:12


Komentarai
{{msg}}