Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

KIBERNETINIO SAUGUMO MĖNUO – NKSC KVIEČIA PRISIMINTI PAGRINDINIUS KIBERNETINĖS HIGIENOS PRINCIPUS!

2025-10-07 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Nacionalinis kibernetinio saugumo centras prie Krašto apsaugos ministerijos, siekdamas šviesti visuomenę ir didinti gyventojų atsparumą kibernetinėje erdvėje, kasmet spalį kartu su visa Europa mini Kibernetinio saugumo mėnesį. Šiemet kampanijos akcentas – kibernetinė higiena, kuri padeda gyventojams apsisaugoti nuo sukčiavimo kibernetinėje erdvėje.

Spalio mėnesį NKSC kampanija #ŽinaiBetNedarai primena gyventojams visiems gerai žinomus kibernetinės higienos principus – kaip nesidalijame dantų šepetėliu, plauname rankas muilu ir reguliariai naudojame šampūną, taip pat turime rūpintis ir savo skaitmenine higiena – naudoti stiprius slaptažodžius, reguliariai atnaujinti sistemas, taikyti daugiafaktorinę autentifikaciją ir naudoti kritinį mąstymą. 

Kviečiame prisiminti pagrindinius kibernetinės higienos principus NKSC mokymų plaftformoje. Pasidalinkite mokymų platforma su draugais, šeimos nariais, bendruomenės nariais ir visais, kam galėtų būti įdomu.

Daugiau apie kampaniją #ŽinaiBetNedarai galite sužinoti čia.

 

NACIONALINIO KIBERNETINIO SAUGUMO CENTRO   

informacija

Informacija atnaujinta 2025-10-07 09:10

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon