NAUJIENOS
KURŠĖNŲ ĮMONĖMS IR ĮSTAIGOMS PADĖKOTA UŽ SUKURTĄ MIESTE KALĖDŲ STEBUKLĄ
Kuršėnų miesto seniūnijos salėje padėkota Kuršėnuose veikiančioms įstaigoms ir verslo įmonėms, kurios pasipuošė – taip papuošdamos ir miestą – Kalėdų laikotarpiu. Šiaulių rajono savivaldybės mero Česlovo Greičiaus ir Kuršėnų miesto seniūno Raimondo Bernoto pasirašytos padėkos bei simbolinės dovanėlės įteiktos Kuršėnų Pavenčių bendruomenei, „Šiuga šiuga“ – kavos namams, VšĮ Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos centrui, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijai, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokyklai, taip pat grožio namams „Saja“, parduotuvei „Manon apranga“, UAB "Autotodis" Kuršėnų filialui bei Jolantos Rugenienės IĮ.
Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius ir Kuršėnų miesto seniūnas Raimondas Bernotas šių įmonių ir įstaigų vadovams ir kolektyvams padėkojo už dalyvavimą iniciatyvoje puošiant Kuršėnų miestą šv. Kalėdų proga, sukurtą šventinę nuotaiką miesto gyventojams ir svečiams. „Jūsų dėka Kuršėnų miestas švytėjo ir kūrė įsimintiną Kuršėnų Kalėdų stebuklą, o kuršėniškių ir miesto svečių širdyse – įkvepiančią bendrystę, telkiančią gražiems ir prasmingiems darbams, liudijančią meilę savo kraštui ir jo žmonėms! Jūsų dėka Kuršėnai puošiasi, auga ir gražėja! Sėkmės 2026-aisiais visose Jūsų veiklose ir sumanymuose!“, – rašome įmonėms įteiktose mero ir seniūno padėkose.
Padėkos šventėje dalyvavo LR Seimo narys Eimantas Kirkutis, Kuršėnų miesto seniūno pavaduotoja Giedrė Karkalienė.
Kuršėnų miesto seniūnija, švenčiant 2025 metų Kalėdas, pakvietė sukurti Kuršėnų kalėdinį stebuklą visiems kartu, o Kuršėnų įmones ir įstaigas būti ne žiūrovais, ne stebėtojais, o pagrindiniais Kalėdų magijos autoriais bei pasipuošti savo vitrinas, langus, įstaigų ir įmonių kiemus ir prieigas šventinėmis lemputėmis ir dekoracijomis.
Dalis miesto įmonių ir įstaigų atsiliepė į seniūnijos kvietimą – pasipuošė ir užregistravo savo dalyvavimą seniūnijos akcijoje, kaip ir buvo raginti akcijos organizatorių. Tikimasi, kad pasipuošimams šventėms taps gražia Kuršėnų tradicija ir kasmet vis daugiau įmonių ir įstaigų įsijungs į šią gražią ir prasmingą akciją.
Įmonių ir įstaigų vadovai, atstovai padėkos šventėje džiaugėsi ir tokia akcija, ir padėkomis už dalyvavimą joje, jiems, teigė, gera buvo jaustis gražių švenčių proga miesto patriotais, kuriančiais ir puošiančiais savo miestą bei dovanojančiais kitiems šventinę nuotaiką.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Giedrės Karkalienės nuotraukos
Informacija atnaujinta 2026-01-16 13:29


Komentarai
{{msg}}