NAUJIENOS
KURŠĖNŲ KULTŪROS CENTRE NUSKAMBĖJO 5-ASIS „VASAROS ŠOKIS“
Birželio 14 d. Kuršėnų kultūros centre vyko 5-asis respublikinis vokalinės muzikos festivalis-konkursas „Vasaros šokis“, skirtas kompozitoriaus Benjamino Gorbulskio kūrybai. Festivalyje dalyvavo per 20 vokalinių ansamblių, chorų ir solistų iš visos Lietuvos.
Pasirodymus vertino kompetentinga komisija. Komisijos pirmininkas – Sigitas Vaičiulionis, Lietuvos respublikos nusipelnęs artistas, docentas, Šiaulių miesto garbės pilietis, Šiaulių pučiamųjų orkestro meno vadovas ir dirigentas, valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ įkūrėjas ir ilgametis meno vadovas. Talentingas pedagogas, į sceną atvedęs ir globojęs ne vieną vokalistą ar instrumentalistą. Komisijos nariai – Rita Daukantaitė, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokytoja, choro vadovė, valstybinio kamerinio choro „Polifonija” artistė/dainininkė, Šiaulių kultūros centro mišraus choro „Bičiuliai” meno vadovė, taip pat Kornelijus Luotė – Šiaulių kultūros centro mišraus choro „Vasara“ meno vadovas, ilgametis valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ artistas/dainininkas.
Dalyviams įteikti diplomai ir nominacijos „Už geriausią dainos interpretaciją“, „Už savitą kolektyvo skambesį“, „Už geriausiai skambėjusią dainą A Cappella“, „Už įtaigiausiai atliktą B. Gorbulskio dainą“.
Festivalio-konkurso „Vasaros šokis“ dalyvius pasveikino LR Seimo narys Eimantas Kirkutis ir Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro direktorė Gertrūda Gulbinaitė.
Festivalio-konkurso iniciatorės ir koordinatorės Rolanda Bitienė – Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro direktoriaus pavaduotoja ir Hana Mockienė – Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro mišraus choro „Ventus“ meno vadovė, džiaugėsi dalyvių gausa ir pasiruošimu bei visų lauks jau kitais metais 6-ąjame „Vasaros šokyje“.
Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro informacija ir nuotraukos (daugiau nuotraukų - socialinio tinklo Facebook Šiaulių rajono savivaldybės paskyroje)
Informacija atnaujinta 2025-06-18 11:41


Komentarai
{{msg}}