NAUJIENOS
KURŠĖNŲ MENO MOKYKLOJE IR SUAUGUSIEJI ATSKLEIDŽIA SAVO TALENTUS
2023 m. lapkričio 20 – 24 d. Lietuvoje vyksta dvidešimt ketvirtoji suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi tinklai“. Kuršėnų meno mokykla džiaugiasi jau ne pirmi metai dalyvaudama suaugusių mokymo savaitėje.
Tarp daugelio muzikinių ir dailės ugdymo programų meno mokykloje didelis dėmesys skiriamas ir suaugusių ugdymui. Didžiuojamės tarp mokinių turėdami 23 mokinius – suaugusiuosius, kurie pasirinkę muzikos ir dailės meno programas. Dailės neformaliojo(suaugusių) ugdymo programa Kuršėnų meno mokykloje savo veiklą pradėjo nuo 2014 metų – dabar mokosi (16 ugdytinių), muzikinės programos – nuo 2015 metų – mokosi (7 ugdytiniai).
Suaugusieji Kuršėnų meno mokykloje randa savo pomėgius tapydami paveikslus, lipdydami iš molio, grodami fortepijonu, klasikine gitara, trimitu. Mokykloje sudarytos visos galimybės jų ugdymui, o įvairių specialybių suaugusieji randa laiko savo pomėgių ugdymui, malonaus laiko praleidimo su muzika, rengiant asmenines darbų parodas, dalyvaujant atsiskaitymuose, koncertuose, susitikimuose. Tai puiki motyvacija jaunimui, taip pat pavyzdys, kad mokytis niekada nėra vėlu.
Neformaliojo ugdymo programą suaugusieji lanko jau ne tik Kuršėnuose, bet ir Ginkūnuose. Mokykla tikisi, kad norinčių lankyti suaugusiųjų ugdymo programas skaičius nemažėja. Šioje programoje dirba puikūs mokytojai I. Zebčiukienė, R. Kuodienė, K. Rupšys, G. Daugėla, R. Gasiūnienė, T. Kot, D. Čekanauskienė, G. Daugėla, E. Jankauskas.
SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖS „MOKYMOSI TINKLAI“ RENGINIŲ PLANAS ŠIAULIŲ RAJONE (https://www.srspt.eu/.../Mokymosi-savaites-PLANAS-siauliu...) .
Kuršėnų meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Vaitekūnienė
Kuršėnų meno mokyklos archyvo nuotraukos
Informacija atnaujinta 2023-11-22 11:27


Komentarai
{{msg}}