Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

KURŠĖNŲ MIESTO CENTRO SENIŪNAITIJOJE GRUODIS – GRAŽIŲ ŠVENTINIŲ INICIATYVŲ MĖNUO

2023-12-15 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Šiaulių rajono savivaldybės Kuršėnų miesto seniūnijos Centro seniūnaitija gruodžio mėnesį ėmėsi iniciatyvos daryti bendruomenę telkiančius ir  pavyzdį jaunimui rodančius darbus.

Gruodžio 3 d. V. Dambrausko gatvės gyventojai susirinko į kiemo eglutės puošimo popietę. Susirinkusieji vaišinosi atsinešta arbata ir užkandžiais, eglutę puošė savo pagamintais ir turimais žaisliukais. Tiek vaikai, tiek senjorai džiaugėsi tokia iniciatyva.

Įsibėgėjus gruodžiui, Kuršėnų miesto Centro seniūnaitis Otonas Rutkauskas aplankė Kuršėnų miesto darželius ir padovanojo paties padarytų lesyklėlių bei lesalo paukšteliams. Tiek darželių administracijų darbuotojai, tiek vaikai šiltai priėmė dovanas ir pažadėjo rūpintis žiemojančiais paukšteliais.

Pasitinkant gražiausias metų šventes, darželiai, mokyklos ir visi norintys kviečiami prisidėti prie dar vienos Kuršėnų miesto Centro seniūnaičio iniciatyvos ir pradžiuginti Kuršėnų palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje bei socialinės globos skyriuje gydomus ligonius. Kviečiame nupiešti kalėdinius atvirukus ir juos įmesti į dėžutę, esančią kanceliarijos prekių parduotuvėje „Smigolas” (J. Basanavičiaus g. 2, Kuršėnai). Tai galite padaryti iki gruodžio 20 d. 17 val.

Tik girdėdami vienas kitą ir nebūdami abejingi, galime sutelkti bendruomenę, kurioje gyventi gera.

Kuršėnų miesto Centro seniūnaitijos informacija ir nuotraukos

Informacija atnaujinta 2023-12-15 13:51

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon