NAUJIENOS
KVIEČIA JUNGTIS NACIONALINIS JUDUMO IŠŠŪKIS
Kviečia jungtis jau ketvirtus metus vykstantis projektas „Nacionalinis judumo iššūkis“. Šis jau tradicija tapęs renginys įrodė, jog daugeliui žmonių ėjimas yra ne tik laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir galimybė skatinti gerą fizinę bei emocinę sveikatą, tausoti aplinką, puoselėti bendruomeniškumą. Organizatoriai kviečia prisijungti prie iniciatyvos ir aktyviai praleisti rudens dienas.
Organizatoriai, įpusėjus Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotam Nacionaliniam judumo iššūkiui, nori priminti, kad vis dar galima jungtis prie „Walk15“ programėlės, pasirinkti vieną iš 8 iššūkių (Miestų, Miestelių, Bendruomenių, Viešųjų ir nevyriausybinių organizacijų, Pasaulio lietuvių, Mokyklų, Aukštųjų mokyklų ar šių metų naujienos – Dviračių iššūkio) ir varžytis žingsniais!
Parengta pagal organizatorių informaciją
Informacija atnaujinta 2024-10-15 13:33


Komentarai
{{msg}}