NAUJIENOS
LIEPOS 6-OJI PAMINĖTA PRIE ŠATRIJĖLĖS PILKAPO
Liepos 6-ąją, minint Valstybės dieną – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės dieną – prie Šatrijėlės pilkapio susirinkę tautiečiai lygiai 21 valandą giedojo „Tautišką giesmę“. Ši vieninga viso pasaulio lietuvių tradicija jau tapo išskirtiniu mūsų tautos simboliu – kelioms akimirkoms susijungiame gyva balsų grandine, pagerbdami savo šalį. Skambanti giesmė pripildė širdis pasididžiavimo, vienybės ir laisvės jausmo, primindama mums apie turtingą Lietuvos istoriją ir bendrystės galią.
ŠRSKC Raudėnų kultūros centro informacija
Organizatorių nuotraukos
Informacija atnaujinta 2025-07-07 08:41


Komentarai
{{msg}}