NAUJIENOS
MERO PRIIMAMASIS GEGUŽĖS 27 D. – KAIRIUOSE. GYVENTOJUS KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ
Gegužės 27 d. Kairiuose ir Kairių seniūnijoje dirbs Mero priimamasis. Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius ir jo komanda lankysis Kairių seniūnijos įstaigose, susitiks su gyventojais individualiai jiems rūpimais klausimais bei seniūnaičiais, bendruomenių lyderiais.
Mero priimamasis – tai galimybė gyventojams išsakyti problemas ir pasiūlymus, aptarti vietos klausimus, kartu ieškoti sprendimų čia pat – seniūnijoje.
Kviečiame gyventojus aktyviai dalyvauti! Savivalda turi būti arčiausiai žmonių – todėl Šiaulių rajono savivaldybės meras ir jo komanda dirba Jums ir pas Jus!
Kad kuo greičiau būtų išspręsta Jūsų problema – kviečiame iš anksto registruotis Jums rūpimu individualiu klausimu: tel. +370 41 374 169; +370 41 374 180; +370 41 596 012 arba el. paštais meras@siauliuraj.lt arturas.sulcius@siauliuraj.lt
Informacija atnaujinta 2026-05-21 13:34


Komentarai
{{msg}}