NAUJIENOS
MERO PRIIMAMASIS KOVO 16 D. – KUŽIUOSE. GYVENTOJUS KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ
Kovo 16 d. Kužiuose ir Kužių seniūnijoje dirbs Mero priimamasis. Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius ir jo komanda lankysis Kužių seniūnijoje veikiančiose įstaigose, verslo įmonėse, susitiks su gyventojais individualiai jiems rūpimais klausimais.
Mero priimamasis – tai galimybė gyventojams išsakyti problemas ir pasiūlymus, aptarti vietos klausimus, kartu ieškoti sprendimų čia pat – seniūnijoje.
Kviečiame gyventojus, bendruomenių atstovus, verslininkus aktyviai dalyvauti! Savivalda turi būti arčiausiai žmonių – todėl Šiaulių rajono savivaldybės meras ir jo komanda dirba Jums ir pas Jus!
Kad kuo greičiau būtų išspręsta Jūsų problema – kviečiame iš anksto registruotis Jums rūpimu individualiu klausimu: tel. +370 41 375 441; +370 41 596 012 arba el. paštais meras@siauliuraj.lt jolanda.rudaviciene@siauliuraj.lt
Informacija atnaujinta 2026-03-03 16:39


Komentarai
{{msg}}