Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

MERO PRIIMAMASIS KOVO 16 D. – KUŽIUOSE. GYVENTOJUS KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ

2026-03-03 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Kovo 16 d. Kužiuose ir Kužių seniūnijoje dirbs Mero priimamasis. Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius ir jo komanda lankysis Kužių seniūnijoje veikiančiose įstaigose, verslo įmonėse, susitiks su gyventojais individualiai jiems rūpimais klausimais.

Mero priimamasis – tai galimybė gyventojams išsakyti problemas ir pasiūlymus, aptarti vietos klausimus, kartu ieškoti sprendimų čia pat – seniūnijoje.

Kviečiame gyventojus, bendruomenių atstovus, verslininkus aktyviai dalyvauti! Savivalda turi būti arčiausiai žmonių – todėl Šiaulių rajono savivaldybės meras ir jo komanda dirba Jums ir pas Jus!

Kad kuo greičiau būtų išspręsta Jūsų problema – kviečiame iš anksto registruotis Jums rūpimu individualiu klausimu: tel. +370 41 375 441;  +370 41 596 012  arba el. paštais meras@siauliuraj.lt  jolanda.rudaviciene@siauliuraj.lt

Informacija atnaujinta 2026-03-03 16:39

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon