NAUJIENOS
MERO PRIIMAMASIS VASARIO 3 D. – ŠAKYNOJE. GYVENTOJUS KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ
Šiaulių rajono savivaldybės seniūnijose nuo 2026 m. sausio veikia Mero priimamasis. Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius, vicemeras Mindaugas Sadauskas lankosi seniūnijose veikiančiose įstaigose, verslo įmonėse, bendruomenėse, priima gyventojus individualiai jiems rūpimais klausimais seniūnijos patalpose.
Apie Mero priimamojo darbo laiką kiekvienoje rajono seniūnijoje – visada informuojame gyventojus atskiru pranešimu (Šiaulių rajono savivaldybės internetiniame puslapyje www.siauliuraj.lt , seniūnijų skelbimų lentose, taip pat socialinio tinklo „Facebook“ Šiaulių rajono savivaldybės ir konkrečios seniūnijos paskyrose), o Mero priimamasis Kuršėnuose ir toliau veikia jau įprasta tvarka – ketvirtadieniais 13–16 val.
2026 m. vasario 3 d. (antradienį) Mero priimamasis veiks ŠAKYNOJE su Šakynos seniūnijos gyventojais, įstaigomis, verslo įmonėmis.
Mero priimamasis – tai galimybė gyventojams išsakyti problemas ir pasiūlymus, aptarti vietos klausimus, kartu ieškoti sprendimų čia pat – seniūnijoje.
Kviečiame gyventojus, bendruomenių atstovus, verslininkus aktyviai dalyvauti! Savivalda turi būti arčiausiai žmonių – todėl Šiaulių rajono savivaldybės meras ir jo komanda dirba Jums ir pas Jus!
Kad kuo greičiau būtų išspręsta Jūsų problema – kviečiame iš anksto registruotis Jums rūpimu individualiu klausimu: tel. +370 41 596 012 ; +370 41 377 636; +370 656 75031 arba el. paštais meras@siauliuraj.lt rina.gedminiene@siauliuraj.lt
Informacija atnaujinta 2026-01-29 11:44


Komentarai
{{msg}}