Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

MOKSLO METŲ PRADŽIOS RENGINYS SUKVIETĖ ŠVIETIMO BENDRUOMENĘ

2025-08-26 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Rugpjūčio 26 dieną Kuršėnuose vyko 2025-2026 mokslo metų pradžios renginys švietimo įstaigų vadovams. Į susirinkusius kreipėsi ir sėkmingų mokslo metų palinkėjo Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Raimondas Galkus.

Rajono ugdymo įstaigų vadovus su mokslo metų pradžia sveikino Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Sadauskas. Jis pažymėjo, jog praeitą savaitę buvo aplankytos mokymo įstaigos ir vaikų darželiai, susipažinta, kaip ugdymo įstaigos pasiruošė mokslo metams. Vicemero manymu, vaizdas tikrai geras, tačiau dar yra problemiškų vietų, kurias reikės išspręsti.

Renginio metu buvo organizuoti mokymai „Motyvuojantis keisti grįžtamasis ryšys. Būtinos vadovo nuostatos ir įgūdžiai“, lektorė Nomeda Marazienė, VšĮ Lyderystės Ekspertų Grupė vadovė.

Šiaulių rajono ugdymo įstaigų vadovai buvo supažindinti su mokslo metų naujovėmis, vyko diskusijos.

Po renginio įvyko Tūkstantmečio mokyklų programoje dalyvaujančių mokyklų vadovų pasitarimas su Savivaldybės projekto įgyvendinimo komanda.

 

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Nuotraukos Zigmo Ripinskio

Informacija atnaujinta 2025-08-26 16:17

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon