NAUJIENOS
ORGANIZUOTA BOKSO TRENIRUOTĖ
Šių metų sausio 21 d., sekmadienį, Kuršėnuose, ant pėsčiųjų tilto, organizuota vieša žiemos bokso treniruotė.
Nemokamą renginį organizavo Šiaulių regiono bokso populiarinimo asociacija, Ringuvėnų seniūnaitija ir sporto klubas "Kaunas Strikers gym".
Į renginį susirinko gausus jaunųjų dalyvių būrys. Juos atlydėjo sportiškai nusiteikę tėveliai.
Į renginį pasportuoti kartu su dukryte Sofija, atvyko ir vietos savivaldos atstovas - Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys Mantas Šakočius. Tarybos nariui kovinio sporto šakos nėra naujiena, praeityje sportavo karate ir kikboksą. Treniruotę pravedė Lietuvos sporto bendruomenei gerai žinomas bokso treneris - Vytautas Binkis.
Treniruotės metu, net ir spaudžiant šaltukui, jaunieji renginio dalyviai nepritrūko sportinės energijos bei entuziazmo, mokėsi bokso judesių ir technikos, pasimatavo bokso pirštines, kilnojo svarmenis, bėgo krosą senajame miesto parke. Po treniruotės karšta arbata bei užkandžiais renginio dalyvius vaišino Ringuvėnų seniūnaitijos seniūnaitė Lina Boguševič. Asociacijos vykdantysis direktorius Andrius Gagys pasidžiaugė susirinkusių dalyvių gausa ir noru sportuoti bokso sporto šaką ir su treneriu Vytautu Binkiu aptarė artimiausius ateities planus - vasarą organizuoti panašius nemokamus renginius Šiaulių rajone.
Šiaulių regiono bokso populiarinimo asociacija Vykdantysis direktorius Andrius Gagys
Organizatorių nuotraukos
Informacija atnaujinta 2024-01-25 10:21


Komentarai
{{msg}}