NAUJIENOS
PAMINĖTA VIETOS SAVIVALDOS DIENA
Šiaulių rajono savivaldybės vadovai Vietos savivaldos dienos proga Savivaldybės administracijos darbuotojus, tarybos narius, Savivaldybės įstaigų vadovus, seniūnijų darbuotojus, seniūnaičius, bendruomenių pirmininkus pakvietė į jau tradicija tapusią šventę.
Renginys prasidėjo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro didžiojoje salėje, kur visus susirinkusius sveikino rajono savivaldybės vadovai – meras Česlovas Greičius, vicemeras Eimantas Kirkutis, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, taip pat svečiai – Seimo nariai Rima Baškienė ir Liudas Jonaitis.
Administracijos direktorius Gipoldas Karklelis apžvelgė savivaldos darbo metus, padėkojo darbuotojams, pažymėjo darbo sukaktis. Padėkota seniūnams, seniūnaičiams už atsakingą darbą rajono žmonių labui.
Šventinių sveikinimų metu grojo Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos akordeonininkai, vadovaujami mokytojos Marytės Markevičienės.
Po gausių sveikinimų šventinis renginys persikėlė į Kuršėnų dvaro rūmus, kur prie puodelio kavos ar arbatos vyko bendravimas, fotosesijos. Vėliau visi norintys dalyvavo puikiame Artūro Noviko ir grupės JAZZ ISLAND koncerte.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Zigmo Ripinskio nuotraukos (daugiau nuotraukų – socialinio tinklo Facebook Šiaulių rajono savivaldybės paskyroje)
Informacija atnaujinta 2024-10-11 10:40


Komentarai
{{msg}}