Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

PIRMOSIOSE SEZONO VARŽYBOSE SEPTYNI ČEMPIONAI – IŠ KURŠĖNŲ

2025-10-14 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Spalio 11 d. į Šiaulių kiokušin karatė klubo „Tori“, vadovaujamo Andriaus Macijausko, suorganizuotą pirmąjį šio sezono turnyrą – „Saulės miesto taurė 2025“ Šiaulių arenoje atvyko per 800 dalyvių iki 14 metų, iš visos Lietuvos. Tarp jauniausių karatistų dalyvavo ir kuršėniškiai – 22 trenerio Valdemaro Mitkaus auklėtiniai.

Puikiai pasirodę Kuršėnų kovotojai iškovojo net 20 medalių. Turnyro nugalėtojais tapo 7 sportininkai: Emilijus Jakas, Gabija Vitkevičiūtė, Gabrielius Gudavičius, Herkus Pugačius, Ignas Navickas, Joris Jackus ir Tomas Petkus.

10 sportininkų pateko į finalus ir juose nusileidę nugalėtojams iškovojo 2 vietas: Adelė Kraulišaitė, Auksė Lukoševičiūtė, Beata Batalauskaitė, Elijus Mintauskas, Freya Wozniak, Kristupas Gudavičius, Martynas Norkus, Pijus Mitkus, Tauras Pugačius ir Ugnius Teresas. 3 užėmė garbingas 3 vietas: Kevinas Norvaišas, Kipras Mintauskas ir Rokas Savitis.

Turnyras buvo suorganizuotas kovas vertinant vis populiarėjančiu 1 referio principu. Teisėjauti buvo patikėta aukščiausias kategorijas ir kompetencijas turintiems teisėjams. Verta pažymėti, kad iš 12 teisėjų, net 4 buvo sporto klubo Dao atstovai: Vygandas Milieška, Marius Fokas, Julius Simonovičius ir Valdemaras Mitkus. Tai buvo pirmosios šio sezono rungtynės, po kurių kuršėniškiai aktyviai dalyvaus kituose turnyruose kiekvieną savaitgalį Lietuvoje ir užsienyje. 

Organizatorių informacija ir nuotraukos

Informacija atnaujinta 2025-10-14 09:25

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon