NAUJIENOS
PUIKUS GRUZDŽIŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ PASIEKIMAS
2024 m. balandžio 10 d. Prienuose vyko Lietuvos mokyklų merginų futsal žaidynių „Ladygolas“ finalai. Tą dieną buvo neregėta kaitra Lietuvoje. Beprecedentė „sausų“ rungtynių serija ir dramatiškas „Ladygolo finišas“ finišas Prienų arenoje. Žaidynių lemiamas akordas nugriaudėjo atkakliomis rungtynėmis ir Gruzdžių gimnazijos triumfu.
166 komandas iš visos Lietuvos sutelkęs 2024-ųjų sezonas padovanojo tokią atomazgą, kurios niekas veikiausiai nesitikėjo.
A grupėje geriausiai pasirodė Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ekipa, iškovojusi 2 pergales ir pasiekusi 1 lygiąsias. Antrą kelialapį į pusfinalį pelnė Gruzdžių gimnazija, pasiekusi 1 pergalę ir 2 lygiąsias.
B grupėje įvyko precendento neturintis reiškinys – visose 6 rungtynėse buvo užfiksuotos lygiosios, o pirmos 5 rungtynės pasibaigė „sausais“ rezultatais 0:0. Šios grupės komandų „credo“ – geležinė gynyba. Tiktai paskutinėse rungtynėse Alytaus Šaltinių progimnazijos 2-oji komanda sužaidė 1:1 su Didžiasalio „Ryto“ progimnazija, tad šitokiu neįprastu būdu abi komandos prasibrovė į pusfinalį.
Popietę arenoje rungėsi jau tik pusfinalio dalyvės. Gruzdžių gimnazistės 1:0 įveikė alytiškes.
Paskutinės 2024 metų „LadyGolo“ rungtynės dėl čempionių titulo idealiai perteikė viso superfinalo tendencijas – Veisiejų ir Gruzdžių futbolininkės per pagrindinį laiką įvarčių nepelnė, o aukso medalių likimas sprendėsi baudinių serijoje. Šį šaltų nervų ir taiklumo egzaminą“ išlaikė Gruzdžių gimnazistės – 2:0. Jos ir tapo LIETOVOS mokyklų futsal žaidynių čempionėmis.
GRUZDŽIŲ GIMNAZIJOS merginų komanda: Urtė Alejūnaitė, Egesichora Bužinskaitė, Emilija Pilvinytė, Samanta Jasnauskaitė, Donata Dužinskytė, Ugnė Vaitkutė, Luknė Klapatauskaitė, Luka Liepa Lapinskaitė, Urtė Urbietytė, Akvilė Burnytė, čempionių treneris Augustinas Šlikas.
I. Šemioto/futbolo asociacijos nuotrauka
Informacija atnaujinta 2024-04-11 12:00


Komentarai
{{msg}}